Почала з чоловіком здавати в оренду будинок у горах і про нас одразу згадала рідня

Декілька років назад мені з чоловіком прийшла ідея відкрити свій бізнес. Ми жили близько біля гір, гроші було доволі важко заробити, діти уже виросли та подалися шукати власної долі. Наша домівка розташувалася у місці великого напливу туристів, тож ми вирішили збудувати собі ще один невеликий будинок на одну кімнату, кухню і ванну для себе, а нашу теперішню оселю здавати подобово в оренду.

Старший син підтримав нашу ідею та допоміг фінансово. Сам він переїхав та працює в Америці, тож матеріальна допомога йому не склала великих зусиль. Ми справилися за два роки. Тоді виставили оголошення про здачу будинку в горах, і, здається, справи пішли вгору. Таке щастя тривало недовго, допоки наші родичі не дізналися про наш бізнес.

Стали телефонувати й сестра, і її старша дочка із чоловіком. Навіть моя двоюрідна тітка про мене згадала. Всі як один твердили, що хочуть приїхати у гості на декілька днів, заскучали за нами. Звичайно, вони залишатимуться у гостьовому домі, а про оплату і мови не було. Спершу я не хотіла псувати стосунки із ріднею та перечити їм, тож радо запрошувала їх, особливо, коли не було напливу туристів. Ми навіть не підозрювали, чим для нас обернеться наша доброта.

Перші рази, коли у нас гостювали то моя сестра з дітьми, то брат чоловіка, – все було добре, допоки вони не стали залишатися все частіше і на довше. Минулого літа, як завжди, сестра зателефонувала та сказала, що хоче побачитися з нами, приїде з чоловіком та двома своїми дітьми. Це був складний період, – багато людей хотіли орендувати будинок, пік туристів, які ховаються від міської жари у прохолодних горах. Але я не відмовила, і виділила цілий тиждень для родини, звичайно, попередивши, що перед ними та після є люди, які уже внесли передоплату і будуть жити у цьому домі.

Яким був мій шок, коли я побачила сестру з валізами на порозі мого дому, на два дні швидше домовленого. Мені було нікуди їх поселяти, адже у великому будинку все ще проживали люди, а у власному лише 1 спальня! Нічого не залишалося: 2 ночі я спала з чоловіком у маленькій кухні, а сестра із сім’єю тіснилися на одному ліжку в нашій спальні.

Та це не перше моє здивування. Після тижня гостювання, коли я сказала, що наступного дня приїжджають люди на поселення, сестра заявила, що вони залишаються тут ще на тиждень: чоловік взяв відпустку на 14 днів, не проводити ж їх у жаркому місті.

З великим скандалом вони покинули наш будинок. Сестра дуже образилася, навіть не розмовляє зі мною. А я тепер буду брати оплату за проживання навіть із родини!

Оцініть статтю
Почала з чоловіком здавати в оренду будинок у горах і про нас одразу згадала рідня