Сейчас актуально
Уборка снега
Роад Констракшн Сумы


Подбайте про чисті від снігу дороги заздалегідь!

Компанія “РОАД КОНСТРАКШН” пропонує послуги снігоприбиральної техніки. У своєму арсеналі ми маємо цілий спектр спеціальних автомобілів, які здатні справитися із будь-якими зимовими заметілями.
Особливу увагу просимо звернути представників органів місцевого самоврядування, які хочуть взимку мати чисті від снігу дороги – час укладати угоди, щоб перший сніг, не був для вас раптовим і не наніс збитків.
Наразі компанія “РОАД КОНСТРАКШН” має кілька десятків одиниць спецтехніки, яка дозволяє прибирати сніг як на дорогах, так і у дворах та закритих територіях із невеликою площею. Тому представники ОТГ і міськвиконкомів, які укладуть із нами угоди на прибирання взимку від снігу, матимуть комплексний догляд не тільки за дорогами, а й дворами багатоквартирних будинків, підходами та під’їздами до соціально-важливих об’єктів, шкіл та лікарень.
Із власного досвіду знаємо, що часто так трапляється, коли до нас звертаються саме у скрутну хвилину, коли “раптово” випадає значна кількість снігу. Однак у разі підписаних угод, у першу чергу ми будемо виручати наших клієнтів, а вже потім займатися випадковими заробітками.
Тому, просимо не відтягувати вирішення даного питання – ми гарантуємо якість та швидкість виконання робіт (і це доведено конкретними прикладами нашої роботи, із якими кожен може ознайомитися у нас на сторінці в Фейсбук).
Телефон для замовлень: +38 (050) 460-3267

Если Вам нужна качественно выполненная работа  – обратитесь в РОАД КОНСТРАКШН. Профессионализм, соблюдение сроков и доступные цены – это показатели нашей компании, которые помогут достичь взаимного успеха. С любыми вопросами - звоните, мы поможем вам в решении задач наилучшим образом. Телефон: +38 (095) 815-8511.