Поки багатий схудне

Чули приказку, що багатим і чорt колиску колише, а бідному — і сонце розміром з п’ятак? Так це все з життя, і не змінюється це, на жаль, тисячоліттями. Ось і в наш час бідні бідніють, а багаті лише багатіють.

Трапилося мені днями прийти до магазину будівельних матеріалів. Собі майструю і людям наймаюся на роботу, тож завжди підкупляю у запас необхідні для цього речі. Містечко у нас невелике, магазинів спеціальних не багато, тож іноді ходжу, приціняюся, обираю.  Отак іду поміж прилавками й вгледів, що завітало сюди й знайоме мені подружжя. Звичайні люди, роботяги. Живуть не у розкошах, але достойно. Перед цим консультувалися у мене щодо ремонту підлоги у квартирі, хотіли повністю замінити дошки на ламінат.  Власне, біля нього вони й зупинилися.

Продавчині замість того, щоб підказати що, розпитати потребу, просто спостерігали зневажливо за цією парою. Звичайно ж, люди це відчули на собі, бо навіть я сторонній чоловік  зрозумів ці недвозначні погляди й перешіптування. Далі відбулося, як на мене, — неймовірне. Пара обрала самий дорогий товар з поміж того, що було представлено в магазині. Так, звичайно, якість того ламінату була високою, але ціна все одно не виправдовувала себе.  Я навіть зауважив їм, мовляв навіщо такий дорогий брати, але рішення було прийнято остаточно. Необхідні їм 60 квадратів коштували великих грошей, яких не вистачало, тому взялися оформляти у товар у кредит.

Здається мені, що отим своїм вчинком вони просто хотіли довести присутнім в магазині kурkам-продавчиням, що вони в змозі мати навіть дорогий товар, що вони можуть собі це дозволити. Хоча, вони не усвідомлювали, що таким вчинком лише тягар кредиту на себе навалили й більше нічого.

А згодом до магазину зайшла одна наша бізнес-вумен. По діловому, як у себе вдома пішла по магазину. Треба ж, у неї теж ремонт передбачається і теж ламінат прийшла обирати. Відразу стала напроти найдорожчого. Тут до неї вийшла власниця магазину, передчуваючи велику покупку улесливо стала пропонувати товар.

Багатійка- покупець зневажливо сказала, що саме такий ламінат, їй запропонували доставити додому за ціною в 30 відсотків дешевше. І що ви думаєте? Власниця магазину відразу погоджується і зменшує ціну на вказані відсотки ще й береться доставити замовлення за адресою безкоштовно.

О, як улесливо обслуговували цю покупку на касі. Не продавчин і , а янголи – такі привітні були вони. Кошти пішли до каси — товар для бізнес-вумен пакувався і вже через годину був доставлений до її помешкання, і тільки та сімейна пара все ще йшла дорогами міста, бережно везучи на візку дорогий будівельний матеріал для ремонту своєї невеликої квартири.

 

Оцініть статтю
Поки багатий схудне