Попросила поступитись місцем в чоловіка, так той мене ще й 0блаяв

Останнім часом все більше й більше слухала історій про те, які бувають к0нфлікти в різних транспортах. Чи то у маршрутках, чи в автобусах, або ж в поїздах. Така історія нещодавно трапилась і зі мною.

Я працюю в іншому місті, тому добираюсь до своєї роботи на автобусі. Водій мене вже запам’ятав, адже я весь час сідаю на одному і тому ж самому місці — спереду біля вікна. Таке розташування я обрала, тому що мене часто вkачує, тому сидіти спереду було найкращим варіантом.

Ніколи у мене не було ніяких конфліктів на рахунок місця в автобусі. Я приходила завжди перша на посадку, тому одразу ж займала його. Але на цей раз мені не пощастило — якийсь чоловік зайняв моє місце.

Інші місця також були зайнята, а вільні залишались лише позаду. На передніх сиділа жінка з дитиною, дві бабусі, чоловік із переломом та ось цей чолов’яга, який зайняв моє сидіння. Просити пересісти жінку з дитиною я не змогла, як і бабусь, адже потрібно поважати старше покоління. Чоловіка з переломом ноги також не хотіла зайвий раз тривожити, тому й звернулась до іншого мужчини.

– Перепрошую, чи не могли б ви пересісти на інше місце, мене дуже вкачує, я не можу сидіти спереду — звернулась я до цього чоловіка.
– Попросіть когось іншого.
– Я не можу просити про це інших людей, а вам було б найкраще пересісти.
– Та що ти собі таке дозволяєш? Приперлась тут, нахаба така! Тут десь написано, що це місце твоє?!– почав кричати цей чолов’яга.

Я людина дуже спокійна та неконфліктна, тому його викрики я сприйняла не добре для себе — сльози почали підступати до очей, а я не могла вимовити ні словечка, адже злякалась. Найбільше мене вразила байдужість інших пасажирів, які просто мовчали й спостерігали за цим “видовищем”, а від водія такого й не очікувала — сподівалась, він мене підтримає, але той також сидів мовчки, і чекав поки припиниться цей балаган, а згодом не витримав, і сказав : “Заспокойтеся всі та поїхали уже!”.

Я мовчки пішла на заднє сидіння. І як ви вже здогадуєтесь — мене знудило. Водій був дуже “задоволений”. Після цього випадку я сиділа завжди на перших місцях — водій тримав його для мене.

Оцініть статтю
Попросила поступитись місцем в чоловіка, так той мене ще й 0блаяв