Попросив подругу коханої допомогти, але не очікував, що це повернеться проти мене

Чи вірите ви, що існує дружба між хлопцем і дівчиною? Я ні, адже справжнім прикладом є моє життя. Можливо, хтось здатен зламати цей стереотип, але мені не можливо було, не закохатися в неї.

Аня була молодшою сестрою одного хлопця з нашої компанії. Коли ми були малими і грали футбол на майданчику біля дому, ця малявка просилась до нас в команду. Але ми її відганяли, бо не для дівчат цей вид спорту. Згодом, вона поступила в коледж після дев’ятого класу та зникла з мого життя на цілих чотири роки.

Одного разу ми сиділи під будинком і обговорювали з хлопцями де будемо святкувати новий рік. Старший брат дівчини – Діма, сказав, що запросить до нас Аню, бо вона повернулась з навчання, а він не хоче, щоб сестра сумувала в цю ніч.

У новорічну ніч вперше побачив цю дівчину. Вона подорослішала і стала красунею. В момент коли я мав представитися, втратив дар мови. Аня мене зачарувала. З того часу ми гуляли в одній компанії. Ми дружили, проте ревнощі охоплювали мене, коли інші хлопці намагалися заговорити з нею. Аня завжди була людиною з якою можна було б говорити годинами. Вона була доброю і щирою.

Зрештою я запропонував їй зустрічатись. На моє щастя, вона не відмовила.

Одного дня мені прийшла думка, що пора робити їй пропозицію. Моє життя було не можливим без неї. А оскільки, вона була особливою дівчиною, то потребувала особливого освідчення.

Ідея полягала в тому, що я вирішив підготувати місце в лісі, недалеко від наших будинків. Дорога до місця призначення, мала бути з листівками-підказками, куди потрібно направлятися. Її мав чекати столик з букетом троянд, шампанським і обручкою.

За допомогою я звернувся до найближчої подруги Ані. Вона мала допомогти задекорувати місце і привести мою дівчину. Проте Аня сприйняла все не так, як потрібно. Вона запитувала про що я можу розмовляти з її подругою. Але я не міг розповісти їй про сюрприз.

В день заручин, ми з цією дівчиною спакували все необхідне для події в машину. Вже від’їхавши від будинку, зрозуміли, що Аня помітила нас. Вона подзвонила в сльозах, сказавши, що я зрадник і вона не хоче мене знати. Незабаром подзвонив її брат, говорячи: “Тобі не жити, через те, що образив мою сестру”. Мій план був під загрозою.

Але підготувавши все, перетелефонував Ані, попросив приїхати з братом сюди та все обговорити. Прибувши на місце, заплакана дівчина почала відкривати листівки з освідченнями в коханні. Вона дійшла до мене і я сказав заповітне питання:

и вийдеш за мене?

Кохана погодилась. Ось як мій план з заручинами мало не обірвався.

Оцініть статтю
Попросив подругу коханої допомогти, але не очікував, що це повернеться проти мене