Поряд зі справжнім чоловіком кожна жінка прекрасна

Моя сестра, Катя, нещодавно вийшла заміж. Сама вона неймовірної вроди, струнка фігура, від наречених відбою немає. Та чимось сподобався їй той Анатолій.

Чоловік він непоганий, але я б не сказала, що створений для моєї сестри. Та, хто я така, щоб вмішуватись у їхнє життя?

Після року подружнього життя, Катя завагітніла. Вагітність була їй до лиця. Щоки рум’яні, фігура майже не змінилася, навіть після пологів. Все перевернулося після народження дитини.

Анатолій весь час пропадав на роботі, зрозуміло, сім’ю потрібно забезпечувати, та от моя сестра весь день була сама із дитиною.

Іноді я приїжджала до неї із допомогою, та на мені була власна сім’я, а окрім того, я доглядала за нашою старенькою матір’ю. Я стала помічати, що краса моєї сестри починає в’янути. Чи то роки брали своє, чи від безсонних ночей. Все ж перша дитина без жодної допомоги.

Катя розказала, що Анатолій більше не доторкається до неї, каже, вона не така вже красива, та й фігура уже не юної дівчини. А сам, ні грошей не дає на салонні процедури, ні часу на відпочинок.

Анатолій все більше почав пропадати на роботі. Невже у нього хтось з’явився? Не зважаючи на те, що я намагалася ніколи не вмішувати у їхню сім’ю, все ж цього разу я твердо наголосила сестрі, щоб вона поговорила зі своїм чоловіком, або йшла від нього.

Під час наступного мого візиту до них, Катя мене шокувала: «Анатолій сказав, або я худну та повертаю собі красу, або він йде він мене. Не на такій жінці він одружувався». Катя присвятила всю себе чоловікові та їхній єдиній дитині, а від нього не лише немає жодної допомоги, він ще й погрожує!

Незабаром моя сестра все ж розвелася з чоловіком. Зібрала речі, забрала дитину, орендувала окрему квартиру та пішла. Правильно, навіщо такий чоловік, якому потрібна лише красива картинка?

До слова, на цей час мій племінник підріс, а сестра змогла присвятити час собі. Вона не лише повернула свою фігуру та вроду, але й стала впевненішою, адже жоден чоловік більше не посміє ставитися до неї, так як Анатолій.

З часом Катя вдруге вийшла заміж, за чоловіка, який поважав її, і не лише за красу. І сина радо прийняв.

Всі чоловіки хочуть бачити прекрасних жінок поруч, але, давайте по-чесному, не всі докладають зусиль для цього. А біля справжнього чоловіка кожна жінка буде красива.

 

Оцініть статтю
Поряд зі справжнім чоловіком кожна жінка прекрасна