Про 3раду мого чоловіка знали усі навколо

Я познайомилася із Миколою дуже сучасно – в інтернеті. І не просто у соціальних мережах, а на одному із форумів, куди я написала, оскільки намагалася розібратися з інструкцією нової пральної машинки, а чоловіка не було поряд. Він перший, який відгукнувся на моє прохання. Запропонував зідзвонитися за допомогою скайпу, щоб він зміг все детально описати та показати. Обмінявшись даними, ми спілкувалися понад 4 години. Уявляєте собі? Наша розмова зайшла у зовсім інше русло, аніж передбачалося спочатку.

Потім пішло звичайне листування, яке вирізнялося від звичайних своєю легкістю та цікавістю. Було відчуття, що ми знаємо один одного декілька років, а не лише кілька днів, як було насправді. Звичайно, я одразу зрозуміла, що Микола зі мною відверто фліртував, а я зовсім була не проти. Через декілька днів інтернет-спілкування ми зустрілися у реальному житті. Тоді я уже собі вирішила, що досить з мене всіх цих віртуальних інтриг, пора повертатися у реальний світ! Як тільки я прийняла це рішення, як Микола надіслав пропозицію сходити разом у кафе, або кіно. Чесно кажучи, я дуже почала хвилюватися, – сподобаюся йому чи ні, адже не вважала себе якоюсь унікальною чи красивою.

Все ж мої переймання були даремними, після тієї зустрічі пройшло понад 4 роки, а ми з того часу разом. Микола став мені дуже близькою і рідною людиною! До одного моменту, який перевернув усе моє життя на 180 градусів.

Насправді, коли чоловіка ночами не було вдома, а у нього робота доволі таки із ненормованим графіком, я зовсім не могла спати. У мені сидів певний страх, що коханий може у цей час бути не на роботі, а в ліжку іншої жінки, і це не давало зімкнути очей, допоки не зустріну Миколу на порозі нашої квартири. Знаєте, зрештою саме так і трапилося, Микола мені зрадив, а коли зізнався в цьому, – світ перевернувся.

Найгірше було те, що на момент його зізнання, я про все знала. Одного дня я вирішила зробити чоловікові сюрприз і самій приїхати до нього на роботу і після того повечеряти у дорогому ресторані. Натомість побачила, як Микола виходив з офісу зі своєю секретаркою, обнімаючись та цілуючись. Прослідкувавши за ними, переконалася, що у них не прості стосунки. Я не хотіла отак відразу руйнувати сім’ю, тому мовчала. Не знаю, що саме я очікувала, але вперто мовчала і удавала нібито нічого не знаю.

Після його зізнання, не витримавши, поскаржилася своїм друзям. Виявилося, вони також усе знали. І нічого мені не розказували! Ось так, про зраду Миколи знали всі навколо, один він не знав, що все всім давно відомо. До тепер думаю, чи правильно найкращі подруги зі мною вчинили. Знаючи, що чоловік зраджує – мовчали, хоча з іншого боку, вони просто не хотіли мене засмучувати.

P.S. З Миколою ми продовжили наші стосунки, я дала йому ще один шанс.

Оцініть статтю
Про 3раду мого чоловіка знали усі навколо