Сейчас актуально
Уборка снега
Роад Констракшн Сумы


Провулок Чугуївський у Сумах пройшов тестування зливою!

Учора, коли у центрі міста через зливу зупинилися навіть тролейбуси, наші фахівці відвідали важливий об’єкт – провулок Чугуївський, у якому наша компанія нещодавно зробила дорожнє покриття, а також водовідвідну систему.
На фото видно, що незважаючи на значні опади, калюж на дорозі не зафіксовано, навіть унизу, де знаходиться автостоянка. Волога збереглася серед скупчення листя, яке у даному випадку стало як губка, однак навіть при цьому, пересуватися дорогою комфортно і сухо.
Варто відзначити, що у провулок Чугуївський у Сумах вода стікає одразу із трьох напрямків, тому такий результат, який ми побачили після зливи, добре доводить, що роботи виконані якісно. Ми і самі задоволені цим!

Если Вам нужна качественно выполненная работа  – обратитесь в РОАД КОНСТРАКШН. Профессионализм, соблюдение сроков и доступные цены – это показатели нашей компании, которые помогут достичь взаимного успеха. С любыми вопросами - звоните, мы поможем вам в решении задач наилучшим образом. Телефон: +38 (095) 815-8511.