Приховувала від чоловіка 3раду — син не від нього!

З Миколою я познайомилась вісім років тому. В нас все було добре — Коля дуже порядний мужчина, і родина в нього хороша. Вже через три місяці після знайомства він зробив мені пропозицію. Я готувалась до весілля і навіть не підозрювала, що мене чекає…

Чоловік захотів парубочий вечір, я ж завжди проти таких вечірок, але на вмовляння коханого погодилась. Подружка, аби я не засмучувалась також підготувала дещо цікаве — дівич-вечір. Ми вирішили піти з дівчатами в нічний клуб, аби трохи розвіятись перед весіллям, адже й нервам треба заспокоїтися, всі ви знаєте, що твориться зазвичай перед такою церемонією.

Там ми зустріли компанію хлопців. Ми веселились та танцювали. Я трохи перебрала з випивкою і сталось жахливе — провела ніч з незнайомцем. Всього цього я не пам’ятала, але прокинулась в невідомій мені квартирі…Виходить, я зрадила свого чоловіка…Я зрадниця.

Подружки не знали певно, куди я зникла після вечірки, бо нічого не говорили. Весілля пройшло добре, але мене гризли муки совісті…Я одразу ж завагітніла. Про ту ніч вирішила забути раз і назавжди, як страшний сон…

В нас народився синочок. Чоловік був щасливий, він так мріяв про сина. Але після народження дитини в нашій родині почалося пекло…Свекруха постійно говорила, що син не схожий на свого батька. Мене це дуже засмучувало, ми навіть сварились із чоловіком з цього приводу. Якось він не витримав і вирішив пройти тест на батьківство, аби довести своїй матусі, що син все ж його. Та коли прийшли результати всі були здивовані…

Тест показав, що дитина не від мого чоловіка. Тоді я і згадала про той проклятий дівич-вечір…Дійсно, про вагітність я дізналась на третій тиждень після тієї ночі із незнайомцем. Почала вмовляти та вибачатись перед чоловіком, розповіла йому всю правду, але той нічого не хотів слухати — він подав на розлучення, виховувати чужу дитину не хотів.

Тепер я залишилась сама…Синові вже п’ять, він часто запитує, де татко, але що мені відповісти? Я навіть ім’я того хлопця не знала…Проклятий тест і проклята свекруха! Якби не її підозри все було б добре…Такий мій промах вартував щасливого сімейного життя.

Пізніше взнала, що колишній сам зраджував мені, й не раз. Про це дізналась від подружок…Все що не робиться — до кращого!

Оцініть статтю
Приховувала від чоловіка 3раду — син не від нього!