Привезла багато подарунків у дитячий будинок, а потім побачила їх на смітнику

Я часто допомагала дитячим будинкам та малозабезпеченим сім’ям. Нещодавно вирішила організувати збір коштів на місцевому рівні, аби потішити дітей до дня св. Миколая. Цей період особливо важливий, адже всі очікують на передноворічне чудо, багато подарунків та веселощів.

Я була дуже щаслива, коли бачила, яка велика кількість людей доєдналися до благодійної акції. Грошей зібрали чимало, вистачило на багато необхідних речей. Мої друзі допомогли закупити та відвезти усе у дитячий будинок. Загально у нас було: декілька пакетів дитячих підгузків для малюків, багато одягу та іграшок, книг, харчових продуктів, а також великий телевізор, щоб вихованці мали можливість всі разом переглядати фільми та розважальні програми. Передали все вихователям, для дітей це мало бути справжнім сюрпризом. Насправді всередині було неймовірне відчуття, особливо, коли уявляла радість малечі, коли вони побачать стільки подарунків.

Пройшло менш як тиждень, як я проїжджала поряд із тим самим закладом. Раптово мені спало на погляд гора іграшок на задньому дворі, де смітники. Вийшла з машини та підійшла по-ближче. Мене шокувала те, що я побачила. Це були ті ж речі, які ми з друзями декілька днів назад привезли їм. Там також були парочка дитячих книг та кофтинок.

Розлючена таким вчинком, я миттю пішла до директора. Той почав запевняти, що всі отримали свої подарунки, трапилося якесь дивне непорозуміння. Добре, що у мене залишився список покупок. Викликала поліцію і ми разом все перевірили. Виявилося, що працівники, у першу чергу, все розібрали між собою, а «непотріб» винесли на сміття. Телевізор зовсім давно стояв у домі директора. Звичайно, я ще давно зняла «рожеві окуляри», однак не могла повірити, що можна ось так зіпсувати свято для малюків, які і так мають не найкраще життя.

Оцініть статтю
Привезла багато подарунків у дитячий будинок, а потім побачила їх на смітнику