Приятель, який все приховує.

Є в мене один приятель. Його особливість в тому, що він дуже любить все тримати в собі і при1овувати. Володимир з дружиною чекали третю дитину. У них було вже двоє дівчаток, тому хотіли хлопчика. На питання кого вони чекають Володя відповідав дуже не точно і хотів уникнути цього питання. Казав, що ще не видно нічого, узд не показує. Народилася в них дитина, повідомили, що дівчинка, коляску купили голубого кольору. Гуляють з жінкою і малюком, але нікому його  не показують, сказали тільки як звати дитину. Пам’ятаю маляткові було вже декілька місяців, коли моя Антоніна, так звали мою дружину, шепнула мені на вухо:- Подивися, яка велика ручка виглядає із коляски, у них, напевне, все- таки народився хлопчик. Ми всі сумнівалися до останнього у статі дитини, поки це стало неможливо приховувати. Народилася все- таки дівчинка. Посміялися ми з дружиною над своєю нед0вірою, але повірте це було все не просто так. Далі цікавіше.

Одного разу я з сім’єю пішов на прогулянку увечері. Зустріли нашого приятеля, він почав активно дізнаватися, що ми плануємо робити у літню відпустку. Я відповів, що поки що нічого не придумали. У відповідь вирішив і його запитати, але він також відповів, що ще в роздумах. Через тиждень дзвоню знову Вові, щоб піти погуляти, а він мені каже, що полетів вже чотири дні тому в Єгипет, відпочивати. Я здивувався. А от і остання історія.

Ми жили по сусідству. Я часто зустрічав різні оголошення свого друга в соціальних мережах, адже мені автоматично вискакували подані оголошення всіх моїх сусідів. Його машина, коляска дитяча, велосипед та й ще його дружини шуба, ну і як не впізнати ці речі. Все це викладено на продаж.

Вирішив підписатися на його акаунт, ну може мені щось і знадобиться із цих речей. Інших думок у мене просто не було. І тут почалося вони купили ще одну машину. Я ж то про це знаю, а приятель мовчить, немов партизан. А ось вони виставили свою квартиру на продаж, а через деякий час зняли її зі списку оголошень, напевне продали. І відповідно собі вже купили іншу квартиру. Ми продовжуємо спілкуватися, я про всі покупки знаю, а він знову мовчить. І пройшов аж цілий рік, коли наш знайомий зізнався в тому, що вони купили квартиру. І сказав мені про це, а я йому у відповідь говорю, що вже давно про це знаю. І мені стало неприємно, адже якщо він боїться, що я його нав8очу, то дарма. Я б навпаки тішився за друга, а він не хоче нічого розповідати. Напевне, буду переставати з ним спілкуватися взагалі.

Оцініть статтю
Приятель, який все приховує.