Речі, які я прих0вую від дружини і вважаю це цілком правильним

Це тільки в казках у закоханих та в міцних родинах один від одного не має ніяких секретів. А в реальному житті маленькі таємниці зазвичай вкрай необхідні.

Я створив цей допис суто для сильної статі. Ми, чоловіки, теж люди. І ми далеко не ідеальні, як і всі маємо звички, пристрасті, секрети, дуже часто не досить приємні для ніжної статі. І є багато речей, за які нас справедливо називають “к0злами”. І якщо цю статтю зараз читають жінки, то сприйміть її, будь-ласка, як такий собі рецепт від небажаних нервів. Правильно ж говорять – “менше знаєш, краще спиш”.

По-перше, щоб не перестати бути цікавим своєму партнерові, потрібно завжди залишатися загадкою. А по-друге, не всі наші вчинки, пристрасті та захоплення можуть бути адекватно сприйняті нашої найдорожчої половиною. Так що існують речі, які не просто можна, але навіть потрібно приховувати!
Я відверто відстоюю своє переконання, що приховувати потрібно реальний розмір своєї зарплатні. Не сумніваюся, що всі одружені чоловіки вчиняють саме так: применшують свій прибуток і роблять так звані заначки. Причин цьому безліч: по-перше, дружина не стане збільшувати свої потреби до нереальних розмірів, по-друге, завжди необхідні зайві гроші на непередбачені витрати – посиденьки з друзями, нові колеса для улюбленої машини, хвороби рідних та дітей, ремонт та багато чого іншого, а по-третє, іноді і дружині хочеться зробити коштовний подарунок, на який без її відома грошей із сімейного бюджету взяти не вийде.

Так, йдемо далі. Звичайно, зради приховувати не просто потрібно, а необхідно. Всім відомо, що ми, чоловіки, за своєю природою, на відміну від жінок, моногамними бути не можемо. Нам весь час потрібні нові партнерки, різноманітний сексуальний досвід. Я зраджую своїй дружині  вкрай рідко, але все ж це трапляється. Люблю її одну і кидати не збираюся, у нас чудова, міцна родина, а зв’язки на стороні –  це так, просто, розвага для тіла і нічого серйозного. Але дружині ж це не поясниш. Причому перша причина того, що я приховую свої походи наліво,-зовсім не острах сварок та конфліктів, ні, я просто намагаюся вберегти свою дружину від негативних емоцій. Я завжди дуже охайний і обережний, у неї жодного разу не було приводів сумніватися в мені.

Наступне. Я ніколи не афішую своєї пристрасті до азартних ігор. Я не скажений фанатик, але досить частенько заходжу в казино або зали ігрових автоматів або просто з друзями граємо до ранку в преферанс. Таким чином я розслаблююся і відпочиваю. Дружина на моє хобі, як правило, реагує вкрай негативно і починають ставитися до мене, як до загубленої для суспільства людини, немов я алкоголік або наркоман. Пропаща людина.

Також намагаюся, щоб коханій не траплялися на очі мої журнали з фотографіями оголених дівчат. Будь-який чоловік на дозвіллі не проти погортати такий журнал, але рідкісна жінка зрадіє, якщо застане його за цим заняттям. Нам же не потрібні зайві питання, так?

Приховувати потрібно і колишніх коханок. І справа не в тому, що може вразити їх кількість, просто це – абсолютно зайва для її вух інформація. Втім, як і для моїх. ЇЇ одкровення про колишніх також недоречні. Яка різниця, скільки їх було у кожного з нас раніше, важливо тільки те, що ми разом, і тільки те, що відбувається з нами зараз.

Моя дружина іноді, щоб зробити мені сюрприз, приймається за приготування чергової романтичної вечері. Свічки, краса, квіти в кришталевій вазі, дорогий парфум, і дуже несмачна риба в комплекті зі специфічним салатом “на любителя”. Ну як тут сказати правду, адже вона так намагалася принести мені задоволення?! Тому, не зволікаючи, надаю своєму обличчю вираз “пальчики оближеш” та “яка смакота” і наминаю за обидві щоки, примовляючи: “Як же ти в мене шикарно готуєш!”

Дружина така рідна і близька, а правда така не смачна!

Я глибоко переконаний в тому, що такі речі, як пароль від телефона, електронної пошти, пин-код від банківської карти-це суто секретні речі кожної особистості. Не залежно від того, ким ви один одному являєтесь-чоловіком, дружиною, сестрою або племінником. Не всім така позиція зрозуміла, багато хто це засуджує. Але у мене в родині  всі суворо ставляться до особистого простору. Без образ і претензій.

Оцініть статтю
Речі, які я прих0вую від дружини і вважаю це цілком правильним