Рідні люди не завжди можуть допомогти у важких життєвих ситуаціях

Коли ми одружувалися із моєю дружиною. Я мав невеличкий бізнес, який приносив не значний, але стабільний дохід. Коли ми ще зустрічалися, то родичі моєї коханої прихильно до мене відносились. Завжди запрошували до столу, кликали на свята. А після того, як ми побралися їх поведінка змінилася.

І це мене почало насторожувати. Чому, що трапилося?

Мої доходи стрімко зросли, бізнес розвивався. Ми взяли квартиру у кредит. Я купив автомобіль. Часто їздили відпочивати. А родичі моєї дружини вирішили, що в мене багато грошей і я маю їм фінансово допомагати. Але я й справді, навіть при найбільшому бажанні не мав зайвих коштів.

Одного разу ми з дружиною трохи поскандалили, бо її мама подзвонила до мене і сказала, що їй терміново потрібні гроші, бо має йти до лікаря. Звісно, що на таку серйозну справу я їй дав чималу суму. А пізніше у розмові з дружиною я дізнався, що моя теща не йшла до лікаря, а до косметолога на омолоджувальні процедури. Звісно, що тещі я нічого не казав і не з’ясовував стосунки, але до дружини доніс свою думку про цю ситуацію.

Наступною була ситуація з братом моєї коханої. Він прийшов просити мене про фінансову допомогу, бо все життя мріє про власне авто. А тут його знайомий пригнав із Європи круту машину і продає дуже дешево, але є нюанс він хоче одразу всю суму. І Андрій сказав, що йому треба три тисячі доларів. Я пояснив, що в мене всі гроші в обігу, вільних не маю. А зможу позичити лише через місяць. Та Андрій, навіть не дослухавши мене розвернувся, грюкнув дверима й ображений пішов геть. Знаю, що він дзвонив ще до дружини та просив у неї кошти, та вона теж відповіла, що наша сім’я на цю мить не має.

Через деякий час моїй тещі прийшла звістка, що померла її рідна сестра, яка уже давно проживала у Канаді. Сім’ї у неї не було, найближча із родичів – це мама моєї дружини, тому всі заощадження її тітка заповіла своїй сестрі. Коли теща отримала спадщину, одразу почала від нас сторонитися. Не телефонувала, як звичайно. Коли ми казали, що з онуком приїдемо у гості, то відповідала, що має справи. Якось це все дивно виглядало.

Одного дня я потрапив у лікарню з серйозним діагнозом, справами не займався, то ж і заробітків не було. А на лікування заощаджень вже не вистачало. Тоді моя дружина звернулась до своєї мами за допомогою, позичити на кілька місяців пару тисяч, а коли все налагодиться ми віддамо. Та у відповідь почула, що нікому вона гроші не позичатиме, оскільки має вже на них плани.

Але ми справилися, я одужав. Заробив гроші та віддав борг своєму другу, який підтримав мене у складну хвилину.

Оцініть статтю
Рідні люди не завжди можуть допомогти у важких життєвих ситуаціях