Родичі чоловіка все більше руйнують наше життя

Мені 32 роки, вийшла заміж я 10 років назад, за чоловіка, з яким у мене тепер розвалюється сім’я. І все через те, що він звинувачує мене в тому, що не складаються у нас стосунки з його матір’ю та сестрою, які, чесно кажучи, постійно пхають свій ніс не у свої справи. Насправді це другий шлюб чоловіка, перший раз він розлучився з дружиною з цієї причини.

За словами коханого його мама з сестрою з кращих спонукань завжди давали поради від щирого серця. Свекруха вказувала, що в будинку повинен бути порядок і наводила його буквально щоразу, коли приходила у гості, де була своя господиня.

Я сама охайна, акуратна і дуже господарська і, м’яко кажучи, недолюблюю жінок, які не стежать за будинком. Але, не зважаючи на це, я думаю, що свекруха не мала права критикувати свою попередню невістку, адже не потрібно пхати свого носа у чужі порядки. Чоловік же вважає, що мама з сестрою краще знають, як треба все робити, адже вони старші, а отже у них більше досвіду.

Микола не перестає ображатися на мене, що через мої “капризи” ми не поїхали до його матусі на дачу на вихідних. Тепер у нас стосунки зовсім зіпсовані з ним і по правді ми уже на межі розлучення. Його сестра телефонує по 10 разів на день, уявляєте собі? Постійно скаржиться як їй його не вистачає, як їй самотньо; який мій чоловік весь бідненький, нещасний, працює та все на собі тягне: і орендовану квартиру, і мене ледащу таку, і нашу дитину, з якою я не займаюся.

Навіть за дитячий садок згадує, в який дочка йде вранці зі сльозами, а все тому, що я не сиджу вдома, а намагаюся знайти підробіток. Мала б, на її думку, доглядати за будинком, як справжня господиня, гроші повинен заробляти голова сім’ї, тобто її брат. Головне не розумію її логіки, то скаржиться, що чоловік все на собі тягне, то на те, що я намагаюся йому допомогти та працюю.

 

Знаєте, я більше не можу достукатися до Миколи, родичі все більше руйнують наше життя, налаштовуючи його проти мене. А він ще мене звинувачує, що наступає на ті ж самі граблі, що і з першою дружиною. Допоможіть розібратися!

Можливо я дійсно не права і потрібно налагоджуватися стосунки зі свекрухою та сестрою Миколи.

Оцініть статтю
Родичі чоловіка все більше руйнують наше життя