Родичі хотіли протезуватися безоплатно, а у нас – черга з пацієнтів і приватна клініка

Багато зі знайомих та, навіть, родичі, вважають нас з дружиною скупердяями та ненажерами щодо грошей, але ж вони зовсім не розуміють специфіку нашої роботи. Ми дуже розраховуємо на розуміння серед колег та пересічних пацієнтів, які цінують якість наданих послуг.

Ми з дружиною лікарі-стоматологи. Після, майже двадцяти років роботи в поліклініці, ми відкрили свою власну стоматологічну клініку. За п’ять років існування задля надсучасного обладнання, розвитку лікарів було вкладено багато коштів, та й зараз теж у нас є кредити. Клініка дуже гарна, приймає як дорослих, так і дітей. Ми єдині в області, хто почав лікувати зуби дітям в медикаметнозному сні.

Ми постійно розвиваємося, черга на лікування за два місяці. Дякувати Богу, пацієнтів багато, бо в клініці працюють хірурги, ортодонти, та інші вузькі спеціалісти. Щодо цінника на послуги – так, не дешево. Але воно того варто. Звісно, ми лікуємо сина, його дружину та онуків безкоштовно, але тільки в нескладних випадках. Гігієна або одна-дві пломби.

А місяць тому, син поставив нас перед фактом, що скоро приїдуть свати з Бірмінгему погостювати, та й зуби тут полікувати. Мовляв, полікуйте їх безкоштовно, бо в Англії це дуже дорого. Ми були ошелешені. По-перше – у нас черга з пацієнтів, деякі місяць чекають, по-друге, там скоріше за все, буде повне протезування з лікуванням, та, навіть, видаленнями зубів.


Скажіть, будь ласка, чому ми повинні відмовляти нашим діткам в лікуванні, та й ще робити ці дорогі процедури, хай родичам, безкоштовно? Це наші ресурси, та ресурси наших лікарів. Ми не можемо комусь дозволити обезцінювати наш труд.
Є певні правила. Чому ми повинні мати збитки?

Син образився, невістка не розмовляє. Гаразд, ми знайдемо їм гарних лікарів за доступні кошти, без довгої черги. Але ж вони теж нехай мають совіть. Це політика нашої клініки, ми дотримуємося її і тому ми кращі.

Оцініть статтю
Родичі хотіли протезуватися безоплатно, а у нас – черга з пацієнтів і приватна клініка