Родичка розлучила мене з родиною

Наша родина на межі розлучення, а все через тещу, яка звикла з першого дня втручатися і давати поради своїй доньці.
Мені тридцять п’ять років, коли ми познайомилися із дружиною, мені був тридцять один. Ми не могли жодної секунди один без одного.

За рік після знайомства народилася бажана дочка (ми дуже хотіли саме доньку). Тоді ми жили на орендованій квартирі, і були дуже щасливі та самостійні, принаймні, мені так здавалося. Все було б добре, якби не одна проблема. Моя теща часто приїжджала до нас, після чого ми постійно сварилися, оскільки вона налаштовувала дружину проти мене.
Вона завжди була незадоволена моїм заробітком, мовляв, мало заробляю і постійно дорікала, що машини немає і власної квартири. Дружині приділяю мало часу, доньку не виховую.


Жодне рішення, навіть найменше, не вирішувалося без того, щоб дружина не порадилася з мамою, хоча знала, як я до цього ставлюся.
У результаті, теща домоглася свого, ми все-таки переїхали до неї, тому що вони нібито не можуть одне без одного, їм потрібна підтримка, допомога, і таке інше.


Я цілий рік робив ремонт у її квартирі, облаштовував житло. Не дивлячись на це, одного вечора після роботи, коли ми вже туди переїхали, теща мене просто не впустила, а дружина телефоном сказала, що розлюбила. Але я знаю, що це не правда, що дружина мене ще кохає, як і я її. Жили ми разом чотири роки, ось пів року я вже намагаюся її повернути, але вона від мами ні на крок, я ще не разу не бачив їх окремо. Доню бачу дуже рідко, коли дружина мені її на поріг виносить на п’ять хвилин. Не розумію, чому до мене таке зневажливе ставлення? Що я зробив не так? Нащо людина свідомо руйнує родину, лишає дитину без батька?


Тещі лише п’ятдесят років, жити ще довго буде, хоч і вживає алкоголь, як кінь. А так хочеться бути зі своєю улюбленою сім’єю, іншої мені точно не треба.

Оцініть статтю
Родичка розлучила мене з родиною