Розлучення після п’ятнадцяти років шлюбу

Моєму товаришеві нещодавно виповнилося сорок років. Святкували ми його день народження у ресторані. Була велика компанія: друзі, колеги й сім’я. Зі сторони виглядало все просто ідеально.

От кілька днів після святкування я зустрівся з ним і він почав мені розповідати. Що їх шлюб уже давно тріщить по швах. Ініціатором розлучення була дружина. Знайомі вони ще зі студентських років. Тарас не хоче розлучатися, хоча б тому, що в них шестирічний син, якого він дуже любить. І заради нього він хотів зберегти сім’ю. Але не вдалося. Дружина подала на розлучення. Вони мирно домовилися, що її квартира залишається їй, Андрія автомобіль – йому. Аліменти на сина він буде сплачувати й гуртки, які відвідує їх син.

Він переїхав у найману квартиру через кілька будинків звідси. Каже, що хотів в іншому районі, але знайшов дуже хороший варіант і не відмовлявся. Хороша однокімнатна квартира з ремонтом. Власники за кордоном і не будуть набридати.

Ми поговорили, колишній сусід запрошував у гості. А я сказав, що на вихідних зайду, подивитися як він обжився. Вони розійшлися та одразу на наступний день. Я побачив, що з її квартири виходить чоловік, а вона його проводжає. Тарасу я не буду про це розказувати. Бо не хочу засмутити. Але я був дуже здивований.

До слова, мама Тараса проживала на сусідній вулиці. Вона часто сиділа з онуком. І він залишався у неї ночувати. Та після розлучення колишня невістка заважала їх зустрічам. Завжди знаходила якісь справи або просто не відповідала на телефонні дзвінки. Про це мені Тарас теж проговорився у розмові.

Через кілька днів я повертався пізно додому. І у під’їзді знову зустрів Тарасову колишню дружину із тим самим чоловіком. Вона привіталася і поспішила зайти у квартиру.

Я на вихідні пішов до Тараса у гості. Ми добре посиділи. Випили трохи пива і почалась у нас чоловіча розмова. Я і не міг змовчати про те, що бачив. Почав розповідати, а Тарас і перебив на пів слові… Він про все знає. Вона має другого чоловіка уже близько року. Він просто мовчав, бо сподівався, що дружина одумається і не стане розвалювати їх сім’ю. Не розповідав він про це нікому. Бо каже, що йому соромно. І за себе, і за дружину. І взагалі, що вони до такого дожилися.

Тарас хороша людина і я сподіваюся, що він знайде, ще ту свою єдину. З якою проживе життя. І діти у нього ще будуть, адже він так їх любить.

Оцініть статтю
Розлучення після п’ятнадцяти років шлюбу