Сестра в1дм0вилась від своєї рідної дитини

Мені 23 роки, моїй старшій сестрі 29. Обоє заміжні, виховуємо доньок. Моя донечка ровесниця з донькою моєї сестри. Вони разом ходять в школу, проводять вільний час також разом. Нещодавно в нашій сім’ї трапилась неприємна ситуація, від якої я досі не можу оговтатись.

Тамара, так звати мою сестру, завжди була нормальною, але зараз мені здається, що вона сходить з розуму. Вона почала часто гуляти по нічних клубах, доньку залишала у мене. Ми, звісно, з чоловіком не проти, але це не нормально!

Нещодавно сестра подала на розлучення. Чоловік у неї був золотий, на всі руки майстер! І роботу мав високооплачувану, і ніколи нічого Тамарці та донечці не жалів, завжди возив їх на відпочинок. Але Тамарка цього не оцінила, а почала пиячити та бігати по клубах.

Я з мамою намагались розібратись, чому вона себе так поводить, але не змогли. Тамарка робила що хотіла, вона вигнала чоловіка з будинку, а сама почала приводити різних кавалерів, і все це відбувалось на очах у донечки!

Мені стало шкода племінницю, тому я вирішила на деякий час забрати її до себе.

Тамарка не навідувалась до доньки, але нещодавно прийшла до мене. “Ну нарешті, одумалась !” – подумала я. Але все виявилось не так, як я собі думала. Сестра принесла речі своєї доньки, кинула мені на поріг, і сказала, або забирати її до себе, або ж вона віддасть її в дитячий будинок.

Я була шокована з поведінки сестри. Слава Богу, племінничка цього не чула, вони грались з моєю донечкою у дворі.

– Тамарка, як тобі не соромно? Що з тобою взагалі відбувається? – хвилювалась я за сестру.
– Не твоє діло! – випалила Томка і пішла геть, залишивши на порозі речі своєї доньки.

Зараз ми думаємо, що робити в такій ситуації, можливо відправити Тамарку до психіатра? Але віддати племінницю в дитячий будинок при живій матері я не дозволю! Нехай Тамарка і гультяйка, але її донька любить свою матір.

Оцініть статтю
Сестра в1дм0вилась від своєї рідної дитини