Що обрати: моє чи його щастя?

Вийшовши заміж за хлопця, який мені давно подобався та з яким мене усі сватали, я гадала, що більшого щастя я не знайду на землі. Максим був симпатичним, добре працював та мав хороших, багатих батьків. На весілля його мама подарувала нам квартиру, а батько машину. Хоча я дізналась згодом, що перед цим вони розлучились і сперечались хто зробить кращий подарунок сину.

У чоловіка усе йшло добре на роботі. Директор фірми звільнився й майже одноголосно його обрали на цю посаду, замість нього. Поява дитячого голосу у домі зробила наші відносини міцніше. Усе було чудово, доки його не звільнили. Максим вирішив поїхати до батька на заробітки, а це було в іншій країні.

Мене виховали так, що я не мала сміливості якось коментувати, лише погоджуючись з рішенням інших. Самотнє материнське життя забирало усі мої сили. Свекруха залишилась жити у тому ж місті, що і я, тому допомагала як могла. Якось вона розповіла про те, як колишній чоловік зраджував їй, що мене дуже розчулило.

Вона була сумною і я вирішила підтримати її. Жінка ділилась подробицями її пережитого болю. Виявилось, що  він поїхав на заробітки, де знайшов іншу симпатичну молодицю, покохав її й залишився там  з нею жити, а він був її коханням до гробу.

У нього нова сім’я, хороший бізнес, а у свекрухи — самотність та розбите серце.

Мене переповнювало від переживання, оскільки коханий давно не телефонував до неї та ще й був з тим, хто може повпливати своїм прикладом. Довелось дзвонити та благати забрати до себе. Максим був не у захваті, але погодився. Через два роки розлуки ми знову разом.

Тато забезпечив власним коштом нам невеличкий дім, де ми залишились жити. Чоловік був сам не свій. Я набралась сміливості й запитала його про наші відносини, які явно охололи. У відповідь я почула, що він давно вже не відчуває до мене нічого й має роман з іншою. Максим дав мені право на вибір: залишитись з ним або повернутись додому самій.

Я любила його і не знала як вчинити, бо я знаю, що з нею він почувається добре, а я лише  тягар. Хотілося лише одного: повернутися у минуле й не виходити за нього заміж. Що обрати: моє чи його щастя?

Оцініть статтю
Що обрати: моє чи його щастя?