Шурин займає дуже багато місця в нашій родині. Я вже почав сваритись із дружиною на рахунок цього. Поставив їй ультиматум — або в нас сім’я, або йду від коханої, а вона нехай залишається і далі з братом.

З Оленою познайомився десять років тому на роботі. Вона тільки прийшла влаштовуватись у нашу фірму, а я вже був на досить хорошій тоді посаді. Прийшла працювати Оленка ще студенткою. Зацікавила мене вона своєю зовнішністю. Олена мала шикарні форми, цим одразу й захопила.

Пізніше я запросив її на побачення. Пройшло трохи часу — вирішив зробити Олені пропозицію. Все було добре, якби не одне але. З коханою у нас досить велика різниця у віці — десять років. Я переживав, щоб її матір не була проти такого зятя, але всі мої страхи були даремними.

Родина в Олени досить велика — в одному помешканні проживає вона зі своїм старшим братом, свекруха зі своїм чоловіком та бабуся. Квартира чотирьох кімнатна, що дуже добре, оскільки грошей на новий будинок в нас тоді не було, ми вирішили деякий час пожити з сім’єю коханої.

Якось свекруха вирішила обміняти квартиру на дві двокімнатні. Олена була дуже рада цьому, але згодом її радість трохи зникла — разом з нами мав жити її брат.

Я також не дуже був радий такій звістці, але вже мусив перетерпіти. За цей час відклав би нам на нормальну квартиру…Та якби ж знав, як далі обернеться моє життя…

Шурин виявився дуже противним чоловіком. Він весь час приводив своїх дівчат до квартири…Якось я також був вдома — звільнився трохи раніше з роботи. То брат дружини привів у наш дім молоду дівку, а сам пішов до магазину. В цей час прийшла дружина і почала підозрювати мене у зраді!

Я пояснив, що це дівчина її брата, але Олена мені не дуже й вірила. Коли прийшов шурин то він не став виправдовуватись, напевно було цікаво спостерігати за нашою сваркою…Потім ми помирилися, але такого підлого вчинку йому я не забув!

Пізніше у нас з Оленою почали зникати гроші. Я одразу зрозумів, що то все братик дружини. Він любив грати в покер і інші ігри, а роботи як такої не мав — у свої двадцять вісім сидів на шиї в батьків.

Вирішив поговорити з дружиною і розказати, що гроші взяв її брат, але Олена була настроєна проти мене вороже. Вона не могла повірити, що таке могла зробити її рідна людина, немов це я хочу розсварити їх двох.

Такого від коханої не очікував…Не розумію, чому вона не хоче мені вірити? Шурин займає дуже багато місця в нашій родині. Поставив їй ультиматум — або в нас сім’я, або я йду від коханої, а вона нехай залишається і далі з братом.

Оцініть статтю
Шурин займає дуже багато місця в нашій родині. Я вже почав сваритись із дружиною на рахунок цього. Поставив їй ультиматум — або в нас сім’я, або йду від коханої, а вона нехай залишається і далі з братом.