Складне життя моєї сестри

Моя сестра встає кожного ранку о шостій годині. Готує сніданок для дітей, буде своїх діточок, годує їх сніданком, збирає і, по дорозі на роботу, відводить малих до дитячого садочку. Добре, що хоч чоловіку ранкову каву перестала готувати. Її чоловік змінив роботу. Працює він тепер з десятої години ранку, тому і встає значно пізніше за неї. Не зважаючи на це, дітлахів до садочка він відвести не може, бо виспатись йому треба. Ввечері повертається пізно, тому допомогти з малечею теж не може. Часу з дітьми зовсім не проводить, діти дуже прагнуть його уваги та сумують за ним.

Складність життя моя сестра навчилась сприймати стійко і з піднятою головою. І все б нічого, так мама чоловіка почала їй надокучати. Почалось все з частих візитів, потім почала порадами її засипати. Зрозумівши, що це не діє, за сина взялась. Так йому наскаржилась на мою любу сестричку, що він в батьківський дім знову повернувся. І каву йому тепер матуся зранку готує…
Моя сестричка радо б змінила своє життя. Каву чоловікові готувала б кожного ранку, якби він прокидався раніше. Хоча б інколи відводив діточок у садочок, проявляв цікавість до життя своєї родини. Її благовірний ні разу не замислився, що їй складно! В ньому живе тільки його чоловічий егоїзм. Від того все так негарно складається в житті моєї рідної людини.

Чоловіка мати їхній сім’ї ніколи не допомагала. З дітлахами не гралася, з садочка їх не забирала, коли хворіли – не приходила. Тільки за сина свого турбувалася. А спробувала б вона пожити таким життям! Сама сина виховувала з допомогою дідусів і бабусі.

Коли свекруха зрозуміла, що не перевиховає невістку, вона взялась свого Сергійка повчати. «Подивись же, що вона не така. За дітлахами погано доглядає, про тебе зовсім не дбає, що за життя тобі з нею буде?» – говорила вона своєму синові.

Коли Сергій говорив про це своїй дружині, то в неї аж сльози на очі навертались. Сестра просила чоловіка їй по господарству допомагати. Пояснювала йому, що не висипається, що ще до того як прийде на роботу – вже встигає заморитись. Діточки погано прокидаються вранці, в’яло снідають, ледве до садочка ідуть. Поки їх відведе, вже на роботу спізнюється. Проте він її слів не чув чи не хотів чути. Матуся його попрацювала на славу!

І все б нічого, та з часом її благовірний зі своєю матусею почали малечу до спротиву наставляти. Дітлахи почали думати, що тато з ними не живе, бо мама не любить його. Почали постійно питати про це. Бабуся, під час своїх рідких візитів встигала гарненько їх накрутити. От діти й думали, що мама тату відпочивати не дає перед роботою – хоче, щоб він прокидався і їх до садочка вів, проте, зі слів бабусі, і сама може це робити. Сергійко ж гроші заробляє…

Це вже моя сестра не могла залишити без уваги!

Невістка скоротила візити чоловікової матері. Жила своїм звичним складним життям. Займалась дітьми, як і раніше.

Живуть вони у власній квартирі. Їм все так же важко, та, не зважаючи на це, вони почувають себе спокійно. Діточки ростуть не чуючи нескінчених порад татової мами. Піклуються про свою рідненьку: іграшки складають, їсти готувати допомагають. Почали до школи готуватись. Сестра кожного вечора з ними займається. Букви вчать, цифри. Записались до гуртка з малювання. Життя моєї сестри складнішає. Не вважаючи на це, вона почуває себе щасливою.

Її чоловік тепер шкодує про свої рішення. Дзвонить їй щодня. Хоче повернутись. Та і його мати зрозуміла з часом, що не права була. Якби не вона, то може сестра з Сергієм так і жили б.

Сергій тепер дуже просить мою сестру знову жити разом. Сестра тепер з рішенням не поспішає. Не знає, що їй робити. Чи треба повертати тата своїм дітям? Вони й так гарно живуть. Вона геть самостійна стала. Ні на кого не розраховує, ні про кого окрім себе і дітей не думає. А каву вранці варить лише собі.

Та діточки дуже просять татуся повернути. Як би не вони, то вона б вже давно на розлучення подала.

Чи варто моїй сестричці вибачити чоловікові й знову повернути його у свій дім?

Оцініть статтю
Складне життя моєї сестри