Спадщину віддали бідному родичу

Спадок від моєї мами у вигляді дачі за містом відійшла найближчим родичам – дітям. Проте ми відмовилися від своєї частки на користь двоюрідного брата Сашка. Ціле дитинство ми провели втрьох: я, брат Олексій і Сашко. Коли вже стали дорослими то наші шляхи розійшлись.

Олексій давно працює на власній фірмі, я щаслива мама двійнят, а от Сашко так і не знайшов роботи до душі. Нерідко він пропивав великі суми. Після отримання спадку ми вирішили віддати дачу йому, тому що були впевнені, що Сашко згадає наскільки дороге це місце було для нас і зможе за ним доглянути. Олексій оформив документи на родича. Відбувалися події чотири роки тому.

– Чому немає звісток від Сашка ?- спитав брат одного разу – потрібно поглянути як Сашко справляється з ділянкою біля дачі.

Ми вирішили навідати родича і місце де ми провели все дитинство. Але те що ми побачили шокувало нас. На місці дерев’яного будиночка не залишилось нічого, лиш будівельний майданчик майбутнього магазину.

Виявилось що близько року тому Сашко продав дачу. ЇЇ викупили місцеві бізнесмени та вирішили забудувати басейн, оскільки поруч завжди проїжджали охочі скупатися в сусідньому озері.

Довго думали як вивести на чисту воду Сашка. Як провчити недобросовісного родича. Брат вирішив не вимагати пояснень, а лиш чекати поки життя провчить брата за скоєні ним вчинки.

 

 

Оцініть статтю
Спадщину віддали бідному родичу