Споживацька дружба із моєю подругою дитинства

У мене була подруга, Анастасія, з якою я у близьких стосунках ще з дитинства. Ми малими гралися у дворі, завжди були разом. Подорослішавши, ми все ще були нерозлийвода.

Звичайно, коли моя подруга вийшла заміж та народила первістка – не було сумнівів, хто стане хресною матір’ю для її синочка.

Стосунки у нас були чудові. Я щоразу відвідувала всі сімейні свята та й просто часто навідувалась до них у гості. Звичайно, я не могла прийти без подарунка. Кожний візит до них намагалась принести дещо особливе та оригінальне, побавити свого єдиного похресника. Часто він отримував дорогі іграшки та брендовий одяг. Та й подрузі помагала, приносила з собою то закуски, то десерт до столу. Коли я жила сама, мені було в радість готувати для когось.

З часом я вийшла заміж та родила сина. І тут я зрозуміла, як же я помилялась щодо відносин з подругою дитинства.

Я стала менше приділяти час сім’ї Анастасії. До слова, я була присутня на всіх святах свого похресника, проте тепер більше часу та сил все ж приділяла власній дитині та чоловіку.

Народивши дитину, я була змушена покинути роботу. Звичайно, мій чоловік достатньо заробляв, та наших фінансів уже не вистачало на дорогі подарунки моєму похреснику. Я вважала, що подруга повинна мене зрозуміти: дитина потребує багато грошей, фінансів часто не вистачало, а особливо, коли працює лише батько. Яке було моє здивування, коли Анастасія все рідше дзвонила та запрошувала мене на сімейні свята.

Після двох років мого декрету, я все ж вийшла знову на роботу. Наше фінансове становище значно покращилося, а я з подругою відновили минули стосунки.

Сталося так, що я завагітніла другою дитиною. Оскільки з Анастасією у нас все ще були хороші стосунки, я одразу поділилася цією новиною з нею. Ось тут все стало зрозуміло.

Замість радості, я почула лише докори, що тепер мені знову прийдеться вийти у декрет, нічого путнього у мене не виросте та ще й її син Максимко знову залишиться без дорогих цяцьок від своєї хресної.

І тут нарешті то до мене дійшло: вона ніколи не запрошувала до себе на свята, коли у нас не було фінансової стабільності.Таке споживацьке ставлення. До слова, у неї доволі забезпечена сім’я, та й родичі завжди їй допомагали.

Незабаром наше спілкування припинилося. Але мені чомусь до сих пір незрозуміло, як після скількох років дружби вийшов такий результат.

 

Оцініть статтю
Споживацька дружба із моєю подругою дитинства