Спробуй попрохати

Моя подруга Карина працює на чотирьох роботах. І це мене дуже турбує.

Карина – студентка з пригороду. З боку здається, що студенти, які вступили до вишу в столиці, витягли щасливий квиток, і живуть в Києві розкошуючи. Насправді потрібно працювати і вчитися на знос, робити все можливе, щоб утриматися і залишитися. Ви знали, що більшість студентів в результаті не витримують навантаження, не впоравшись з труднощами кидають навчання?

Ви не уявляєте, як я хочу допомогти цій тендітній, але дуже сильній дівчини! Як боляче мені дивитися на синці під її прекрасними очима. Але Карина не прийме допомогу, і ніколи не захоче жити за рахунок чоловіка.

Сильна, незалежна, сучасна Карина … І таких “Карин” по всьому світу стає дедалі все більше і більше.

Моя кума зараз в декреті (!) Працює на трьох роботах (удальонка). Замість сну, поки спить дитина – ноутбук. Чоловік добре забезпечує їх з малюком, необхідності працювати зовсім немає. Але коли я питаю в неї: “Навіщо ти себе так мучиш?”. Вона відповідає, що інакше не може.
⠀Тому що не хоче просити у чоловіка на нове плаття, білизну або салон краси. Хоче купувати подарунки на свята сама. При тому, що чоловік адекватний і завжди піде їй назустріч.
⠀А сестра мого друга, розлучена, сама виховує сина-інваліда, працює теж на двох роботах. Від залицяльників подарунки може і приймає, але всі коштовні витрати на себе вирішує самостійно. Хоче бути незалежною і не бажає  нічого просити. Нещодавно зробила дорогу блефаропластику, за 25 000 грн., бо треба гарно виглядати, а обличчя стомлене. Коштовні парфуми, останній айфон…. Все сама… Так простіше.
Звідки це у вас, сучасні жінки? Чому ви боїтеся просити свого чоловіка – того, хто поруч, щоб підтримував, щоб оберігав і щоб закривав ваші основні потреби?

Чи то може, ми чоловіки, самі винні в цьому. Може часом не варто підраховувати з друзями за пивом, скільки дружина витрачає на косметолога, на фітнес, красиву спідню білизну? А потім дорікати про неналежні витрати.
Моя ж позиція така:
Потрібно дати своїй жінці можливість займатися тим, чого вона хоче. В’язати, малювати, танцювати, писати програми – що завгодно для душі незалежно від зарплати. Хочеш? Працюй. Але не рви себе заради грошей.

Просто реалізуйся із задоволенням!

Я переконаний, що заробляння грошей і забезпечення гідних умов для життя – це основне завдання чоловіка. Завдання дівчини – бути щасливою. А по-справжньому щаслива людина поруч – умова і нашого, чоловічого щастя. Дівчина без вантажу турбот і десяти роботи сама не захоче виносити вам мозок, і побутом стане займатися легко і з задоволенням.

Якщо треба – ми і в побуті допоможемо. Просто будь щаслива і навчися приймати допомогу. Ти цього гідна.

Чому багато жінок бояться просити і приймати гроші від чоловіка? У чому головна причина?

 

Оцініть статтю
Спробуй попрохати