Суд вирішить як ділити майно, але точно не мій колишній.

Живу з чоловіком вже десять років. І навіть не думала, що зможу таке коли-небудь зробити. Ми з Михайлом, так звали мого чоловіка, жили прекрасно. Я народила йому троє діток. Двоє з них близнюки, Аліна і Евеліна. І ще в нас був син Денис. Дівчатка мали по три рочки. А синочок старший, йому було шість. За час сімейного життя з чоловіком ми надбали не мало. І машину купили, і спочатку квартиру. Але потім, коли народилися близнята, вирішили продати квартиру і купити будинок. Все таки з трьома дітьми в будинку зручніше, ніж у квартирі.

Потім вирішили купити ще одну квартиру, займатися орендою. Гроші були, тому їх треба було кудись вкладати. Тай діти у нас підростали. Ми з Михайлом мали власний спільний бізнес. Колись я дуже мріяла відкрити салон краси.  Добре вміла наводити красу, як собі, так і іншим людям. В основному  займалася стрижками, як чоловічими, так і жіночими. Коли народився Денис, я пішла геть з роботи, працювала в перукарні недалеко від нашої колишньої квартири. Чоловік непогано заробляв, тай дитину не було особливо з ким залишати і виходити на роботу. Тому я закинула свою улюблену справу на деякий час. Потім коли вийшла з декрету, ми почали вже з Мішею думати про відкриття власного салону краси. Коханий добре заробляв, крім того у відкритті салону нам допомогли і його батьки, і мої.

От і здійснилася моя мрія. Салон приносив великий дохід. Невдовзі ми відкрили ще один салон. Потім народилися близнята і я знову пішла в декрет. Керувала нашим салоном хіба вдома. А чоловік був постійно там, займався прийомом клієнтів, робив записи. А я була вдома і робила замовлення на фарби, косметику і таке різне. Бізнес наш процвітав. Шкода, що  тільки могла радіти нашій справі вдома. Але нічого, діти підростуть і не один салон ще ми з Михайлом відкриємо. Так я думала, але, на жаль, не сталося саме так. Якось я стала помічати, що коханий часто затримується на роботі. Мене бентежило це. Чому його так довго немає, адже про всі справи на роботі я знала. І не розуміла, де можна затримуватися. Крім салону в нього ж більше заняття не було.

Одного разу я вирішила прослідкувати за своїм чоловіком. Дітей залишила з подругою, попросила її, щоб посиділа і сказала, що відправляюся у терміновій справі. Я поїхала в салон, він саме закривав його із нашою працівницею, Ольга, вона називалася. Вона робила в нашому салоні краси манікюр. Вони зачинили його і поїхали на нашу квартиру, яку ми купили, щоб здавати в оренду. На даний час квартирантів там не було. Я пішла за ними. Ключі в мене були. І я побачила жахливу картину.  Застукала їх в ліжку, на гарячому, як то кажуть. Після того я розлучилася з Михайлом. Він запропонував мені поділити наше спільне майно порівну, але я так не хотіла. Зі мною залишилося троє дітей. Я сама маю їх забезпечувати. Сказала колишньому, що так не буде. Запропонувала йому поділити наших дітей, нічого нехай відчує всю красу свого життя. Нехай Ольга посидить вдома і побавить йому його ж дітей. Не думала, що так зроблю, але він батько і обов’язки в нас однакові. Але думаю, що це буде ненадовго, бо він просто не витримає. А суд вирішить як ділити наше майно, але точно не мій колишній чоловік.

 

 

Оцініть статтю
Суд вирішить як ділити майно, але точно не мій колишній.