Сумно,коли розбиваються дитячі мрії

Я загубила близьку людину. У мене в дитинстві була найкраща подруга Олена. Ми багато часу проводили разом, оскільки жили в одному будинку. Завжди були спільні теми для розмови. Часто вечорами засиджувалися допізна. Мріяли про те, що будемо колись дружити сім”ями, станемо хресними для наших дітей. Але мрії не завжди збуваються, особливо дитячі.

Закінчивши школу, я вступила до університету, а подруга через рік поїхала на навчання в сусіднє місто Чернівці. Бачилися протягом навчання ми не часто. Олена рідко приїжджала додому. Після закінчення навчання я по направленню з університету поїхала працювати на східну Україну. Їздила до батьків в гості три рази в рік: на Різдво, на великодні свята та літом у відпустку. Олена ж залишилася жити в Чернівцях.

Ми завжди зустрічалися, коли приїздили в гості до батьків. Були раді бачити одна одну. Ділилися новинами. Розказували про свої студентські пригоди. Олена почала зустрічатися з хлопцем. Розказувала, який він хороший. Я щиро раділа за неї, бо раніше не складалися стосунки. Вона була така щаслива. Мріяла про весілля. Розказувала, яку хоче весільну сукню. Світилася від щастя.

Все змінилося після одруження. На весілля вона мене не запросила. Спілкуватися перестала, не телефонувала. Соціальних мереж в той час ще не було. Мені хотілося знати як вона. Від спільних знайомих я дізналася, що Олена через місяць після весілля народила сина.

У моєму житті теж відбулися зміни.Я вийшла заміж. Переїхала жити до чоловіка. І повністю поринула в сімейні клопоти. Через рік після одруження народився синочок. Провідати батьків ми приїхали, коли синові виповнився рік. 

І так склалося, що подруга теж приїхала до своїх рідних. Я щиро зраділа, побачивши її. Але, то була вже зовсім не та Олена, яку я знала. Біля мене стояла чужа людина. Чужий, відсторонений погляд. Де поділася та весела і цікава дівчина? Я дивилася на неї й не розуміла, що її так змінило. Зовні у них була щаслива сім”я. 

З того часу пройшло багато років. Часто згадую про Олену. Пробувала знайти її в соціальних мережах. Номер телефону вона змінила. Хотілося б знати причину її поведінки, але, напевно, вже й не дізнаюся, бо чула, що вони виїхали сім”єю за кордон на постійне проживання. Не судилося збутися нашим дитячим мріям. Сумно. Цікаво, як склалося її життя, там за кордоном. 

А ваші дитячі мрії всі здійснилися? Чи теж згадуєте їх з легким сумом і ностальгією за тими безтурботними дитячими роками?

Оцініть статтю
Сумно,коли розбиваються дитячі мрії