Сусідка намагалась зруйнувати мою сім’ю

Ми з чоловіком переїхали в нову квартиру. Наша була маленька і нарешті була сума для придбання нового житла. Важко змінювати те до чого вже привикли, але квартира була неподалік дому дітей.

Ще під час переїзду мені в очі потрапила місцева банда. Три бабусі сиділи під під’їздом і оцінювали нас з чоловіком. Я одразу відчула що з ними буде “весело”.

Наступні дні ми займалися розбором речей. Безліч коробок стояло по всіх кімнатах і всім їм потрібно було знайти місце. Поволі шафи заповнювались речами, а полиці сімейними фото.

У двері постукали. Я не чекала гостей, тому була здивована. Виявилось це була одна з бабусь тітка Рая.

-Дорогесенька, а солі у вас не знайдеться?

Звичайно, їй не потрібна була сіль. Рая без дозволу пройшла у квартиру і почала оглядати кімнати.

-Зачекайте, ми не розклали сумки. Можливо знайду сіль.

Я була роздратована, але не хотіла виглядати грубою у перший день знайомства. Тітка Рая одразу завела ромову про інших сусідів, хоч її ніхто не питав.

-Навпроти вас живе Надя та Ігор обоє вчителі, збоку Леся з дитиною – мати одиначка, але роботу гарну має. На третьому живе терапевт, якщо потрібно. А от біля нього Марина, вічно водить чоловіків нових до себе. Не може одного знайти, тьху на неї.

Екскурс був пізнавальний, але чоловік провів Раю до виходу.

-Якщо щось потрібно буде, звертайтесь. До зустрічі.

Ми посміялись, бо надіялись як можна рідше бачити набридливу сусідку.

Пройшов вже місяць. Квартира виявилась дуже комфортною. Добиратись до роботи стало значно швидше та й райончик був досить тихим і красивим. Одного разу я поверталась додому. Останнім часом це було пізніше, ніж завжди. Оскільки було багато роботи. І тут мене зупиняє тітка Рая.

-Таню, ти, звісно, вибач. Але я повинна тобі щось сказати. До вас у квартиру ходить якась молода дівчина. Твій чоловік дуже радий її бачити. Вона довгий час проводить у домі. Мені дуже жаль, але здається твій чоловік тобі зраджує.

Мої ноги заціпеніли і язик не зміг поворухнутися. Багато різних думок промайнули в цю мить у моїй голові. Невже це правда. Невже після стількох років і всього, що ми разом пройшли він зважився на таке. Проте я вирішила не подавати знаку, що щось не так.

-Ви напевно помилися.

-Ой біднесенька. Мені так тебе жаль. Я точно її бачила. Молода дівка і лізе в чужу сім’ю. Це просто жах.

Чоловік був в цей час вдома. Він зустрів мене, як ні в чому не бувало. В моїй голові не вкладалась почута інформація. Одразу почала думати хто це б міг бути. Хто з молодих дівчат міг бути? Ліза? Вона була одружена і вагітна первістком. Аня? Точно не вона, в неї троє маленьких дітей, навряд в неї був час на коханця. Інші жінки були явно не молоді. Можливо, це хтось чужий, не з роботи. Але мій чоловік був надто лінивим, щоб ходити шукати пасію. Зазвичай після робочого дня він мчав додому, щоб полежати на дивані. Та і я ніколи не помічала нічого підозрілого.

Я довго тримала слова тітки Раї в голові. Подзвонила до доньки. Розказала їй все, що сказала тітка Рая. Соня, так звали її, була шокована.

-Можливо, вона спутала тата з кимось іншим. Мамо, він на таке не здатен. Його треба перевірити.

Перевірка була чудовою ідеєю. Я вирішила швидше звільнитися з роботи, щоб прослідкувати, хто ходить в мою квартиру, поки мене немає. Чоловік як завжди повертався додому. Він звільнявся на годину швидше. Через декілька хвилин за ним пішла дівчина. Вона зайшла в наш під’їзд. Я попрямувала за нею. Моє серце билось на стільки сильно, що здавалось, ніби вистрибне з грудей.

Мені в слід пролунав крик Раї.

-Це вона! Покажи їм.

Ще на хвилину я зупинилась перед дверима. Невже це сталось зі мною і зараз чоловік буде пійманий на гарячому. Доторкнувшись до ручки стало чутно голоси – чоловічий і жіночий. Вони навіть не очікують що зараз станеться.

Я увірвалась у квартиру і була готова кричати. Але побачила на кухні неочікувану картину. На кухні сидів мій чоловік і донька. Вона сварила його за те, що він можливо зраджував мені.

На серці стало спокійно. Ситуація виявилась дуже смішною. Тітка Рая не знала, що у нас є двадцятилітня донька, яка час від часу приходила до нас. А я не впізнала свою дитину, бо на ній була нова куртка, яку я ще не бачила. От, що буває коли сусідки сунуть ніс де не потрібно.

Оцініть статтю
Сусідка намагалась зруйнувати мою сім’ю