Сусіди поводили себе п0-хамсbки й без причини ображались на нас, як виявилось, все через бруdну підлогу у під’їзді

Ви напевно чули вже мільйон історій про дивакуватих сусідів? Так от, ця історія буде ще дивнішою.

Ми з Сашею нещодавно розписались і вирішили, що будемо жити окремо від батьків — не тому, що в нас погані стосунки, а тому що вони можуть стати гіршими, якщо нас застануть побутові проблеми (ті, хто жив колись з батьками — зрозуміють мене). На купівлю власного житла в нас, як у всіх молодих пар, грошей не було, тому ми вирішили винаймати квартиру в оренду, аж поки не назбираємо на свою.

Так і зробили. В інтернетi знайшла оголошення, в якому здавалась простора 2-кімнатна квартира. Ціна була досить приємною, тому ми довго не думали, і вирішили подивитись на цю квартиру.

Власниця квартира виявилась дуже приємною жіночкою. Вона все нам показала і розказала, ми одразу ж підписали всі потрібні документи й переїхали у квартиру вже наступного дня.

Сусіди теж здались мені хорошими людьми. Одна бабуся навіть пригостила мене печивом. Все було добре, але через місяць — все змінилось. Добрі та привітні сусіди перетворились на буркотливих і незадоволених людей. Ми не розуміли, що взагалі відбувається, можливо ми їх якось образили, але навіть не здогадувались, як.

Ще пізніше почались якісь незрозумілі натяки та претензії типу : “Ой, який в нас брудний під’їзд сьогодні!”, “Ой, Маріє Петрівно, добре що ви полили квіти, через чиюсь необачність квіти ледь не зав’янули!”.

Я щось не зрозуміла, до чого тут ці слова в нашу адресу? Не ми ж ці квіти там поставили?

Але нещодавно та мила та привітна старенька сусідка, яка колись вгостила мене печивом розповіла, чому інші сусіди невдоволені нашою поведінкою.

– Марино, ви ж напевно вперше винаймаєте квартиру? – запитала обережно сусідка.
– Ну так, вперше, ми нещодавно розписались, до цього з батьками жили, а чому ви це запитуєте? – поцікавилась в старенької я.
– Розумієш, дівчинко, кожного тижня в під’їзді проходить генеральне прибирання — миття підлоги, сходів, поливання квітів. Все це робить черговий… Ви мали прибрати ще чотири тижні тому, але чомусь це не зробили…
– Ну й дивина. Звідки я мала знати, що я була черговою? Мені ж навіть ніхто про це не сказав!
Все вам молоді потрібно казати, а самі ніколи не здогадаєтесь. – випалила сусідка.

Я шокована, які все ж сусіди бувають дивні. Це ж потрібно було весь час мовчати, а потім кидати недолугі натяки, замість того, щоб пояснити людською мовою? Ми перший раз винаймали квартиру, хіба ми думали про прибирання? Ми навіть не встигли ще нормально перевезти всі речі.

А у вас також траплялись такі дивні сусіди, як в мене?

 

 

Оцініть статтю
Сусіди поводили себе п0-хамсbки й без причини ображались на нас, як виявилось, все через бруdну підлогу у під’їзді