Сваха зовсім 3нахабн1ла! І як тільки можна бути такою людиною?!

Ми з чоловіком нещодавно вийшли на пенсію, але як ви знаєте, такої пенсії як у нас в Україні зовсім не вистачає на нормальне життя — ледве за комунальні заплатити. Тому вирішили поїхати на заробітки закордон, щоб трохи заробити — і онукам дати, і дітям, та й самим гроші потрібні.

Знайшли оголошення в інтернеті, що потрібна сімейна пара похилого віку. Ми ж підходимо по всім критеріям! Робота не складна, потрібно було доглядати за будинком, садом, тваринами. Загалом, нас все влаштовувало! Та й гроші платили добрі, чому б не поїхати? Діти вже самі про себе зможуть подбати, вдома нас нічого не тримало.

Квартиру ми вирішили здавати, так і дохід трішки якийсь буде, а гроші за квартиру віддавали Олегові (синові) на їхнє життя. Сваха також у мене на пенсію ось тільки вийшла, тому я і їй запропонувала роботу — та й разом буде веселіше поїхати. Але мою пропозицію вона відмовила, вона вважала себе панянкою шляхетного походження. “А я що, прислуга? Ніколи нею не була й не буду! Це ганебно!” – відповіла вона нам з чоловіком.

Синочок спочатку не дуже погоджувався брати у нас гроші за квартиру, але я його запевнила, ми зараз не потребуємо цих грошей, адже їдемо закордон. Проте невістка все ж його вмовила взяти гроші.

На заробітках ми пробули три роки. За цей час заробили доволі пристойну суму грошей. Половину ми відклали собі на прожиття, а на іншу частину грошей хотіли купити машину синові та його родині, вони так довго про неї мріяли, але не могли собі дозволити — ще не виплатили кредит за квартиру.

Про свої наміри одразу ж розповіла Олегові. Думали зробити для нього сюрприз, але ж краще, щоб син сам обрав, яку машину йому купувати. Проте Олежик відмовився від такого дорого подарунку — він сам хотів всього досягти у житті, такий він у мене самостійний.

Сваха, як тільки дізналась, що ми приїхали із заробіток, то одразу почала розпускати плітки. Наче ми заробили величезну купу грошей і ні копійки не хочемо давати дітям! Але ж вона сама навіть ніколи не допомогла своїй доньці, а тільки й вчить невістку сидіти на шиї в мого сина…

Оцініть статтю
Сваха зовсім 3нахабн1ла! І як тільки можна бути такою людиною?!