Свекруха мене ненавuдить — кожного разу готує голубці, а їх терпіти не можу

Все, що стосується страв з капусти для мене —  табу. Не знаю, чому я так не люблю її. Але цей запах мене просто вбuває, мене одразу нудuть. Якщо капустка ще свіжа — потерпіти можу, але коли з неї щось готують, і виділяється цей протuвний аромат— я тоді просто тікаю з кімнати. Можливо це алергія така — не знаю.

А свекруха моя знає про нелюбов до голубців — і користується цим. Кожного разу, як ми приходимо в гості до неї, вона готує квашену капусту, голубці, пиріжки з капустою, капусняк…Сморід стоїть просто неймовірний. Існує безліч різних продуктів, чому ж вона готує саме з капусти? Правильно — щоб насолити мені.

Якось вона прийшла до нас у гості й принесла вгадайте що? Голубці! Я тоді не витримала, і почала з нею з’ясовувати відносини. Я розумію, що я можливо їй і не подобаюсь, і невістку вона собі хотіла інакшу, але ж мене обирав її син, а не вона! І жити мені також з ним. Коли вже такі жінки почнуть розуміти, що за своїх дорослих дітей вже не потрібно нічого вирішувати?!

Чоловік тоді мене також образив — він сказав : “Наче дорослі жінки, а сваритесь через якусь капусту!”. Але до чого тут це? Не я ж провокую свекруху на сварки.

Тепер я поставила просто ультиматум чоловікові — або теща перестає робити мені все на зло і готувати ці страви з капусти, або нехай йде жити до своєї матері. Я більше не зобов’язана терпіти ці приниження.

Оцініть статтю
Свекруха мене ненавuдить — кожного разу готує голубці, а їх терпіти не можу