Свекруха втручається у виховання моєї дитини

Всім привіт. Мені дуже потрібна ваша порада. Нещодавно я народила свою першу дитину. Проблема в тому, що після весілля ми з чоловіком стали жити у його матері, і тепер та завжди пхає свого носа у всі питання щодо виховування внука.

Насправді свекруха з дуже важким характером, вона полюбляє контролювати всіх, хто до неї має хоч якесь відношення. Як тільки народився мій син, вона відразу ж почала активно прискіпуватися до того, в який  одяг я його одягаю, які йому іграшки купую. Проти батьків чоловіка нічого не маю проти, але хочеться мати хоч якийсь вплив на виховання рідної дитини.

Кожного дня доводиться вислуховувати тонну претензій: «ти качаєш дитину», – а навіщо, якщо синок без заколисування легко засинає. Можемо поїсти, пограти, лягаємо в ліжечко і зразу в сон. «Ти не достатньо граєшся з дитиною» – це при тому, що після їди ми завжди граємося і балакаємо, просто свекруха заходить лише тоді, коли дитина вже засинає, тим самим не дає малечі нормально поринути у сон, адже знову почитає забавляти онука. А ще коронне, коли на вулиці тепло, світить пекуче сонце, а свекруха змушує мене одягнути на малого чепчик, а то раптом продує! У спеку в 35-40 градусів!

Найкраща подруга розказала, що одразу розставила всі крапки над і: мати – вона, і тільки вона вирішує, коли, чим, скільки годувати, у що одягати, коли та в якій воді купати. Пощастило, її свекруха принаймні живе за декілька кілометрів від з них чоловіком, а не у сусідній кімнаті.

Одного дня я не стрималася, і все їй висловила прямо в обличчя. Так свекруха поскаржилася на мене чоловікові, і він тепер у всьому звинувачує мене. Говорить, що я довела його маму до нервового зриву, не даю доглядати за онуком, не слухаю її цінних порад! А вона старша, має досвід і краще знає, що і як робити з дитиною.

Як ви, розумієте, нервового зриву там і близько не було, свекруха продовжує займати активну позицію. Тепер я на роздоріжжі: залишитися та продовжити боротьбу із матір’ю чоловіка, або зібрати речі та повернутися до батьківського дому, де мені дадуть виховувати сина самостійно.

Оцініть статтю
Свекруха втручається у виховання моєї дитини