Свекруха вважала себе господинею у моєму домі, навіть вибрала колір стін у нашій спальні

Зі своїм чоловіком, Олександром, я прожила понад 7 років разом. Оскільки я сама із невеликого селища, то жити ми, звичайно, стали з ним у квартирі у місті. Це житло нам подарувала його матір на весілля.

Перший час моя свекруха ставилася до мене прекрасно, поважала, прислухалася до моєї думки. Але в останні роки щось різко змінилося. Вона стала вважати себе господинею у моєму домі, – це ж вона придбала цю квартиру! Свекруха навіть сама вирішила, який колір стін буде у нашій спальні, коли ми робили ремонт. Моя думка взагалі ніякої ролі не зіграла. Це так було прикро.

Мені ця ситуація абсолютно не подобалася навіть з тієї причини, що чоловік ніяк не перечив матері. На його думку, все відбувається якнайкраще, мовляв, матір не просто вибрала колір стін, а внесла свій вклад у наше життя, допомогла із ремонтом, полегшила мені вибір!

Я вже подумувала про те, щоб придбати іншу квартиру. На щастя, зараз нам з чоловіком набагато легше це реалізувати.

Якось я запропонувала чоловікові з’їздити на море, лише у двох, романтика, ну ви розумієте. Загалом, поїхали ми втрьох: я, чоловік та свекруха. Саша розказав, що не зміг відмовити матері, коли вона почала скаржитися на те, що на морі дуже давно не була.

Коли ми повернулися додому, я заявила, що або ми викреслюємо його матір із нашого життя, не на зовсім, хоча б на частину, також переїжджаємо на іншу квартиру, або я подаю на розлучення. Для нього це було повною несподіванкою.

Та, на мій подив, він погодився. Уже три місяці ми живемо в орендованій квартирі, плануємо придбати власну. А матір, зрозумівши, що може зовсім втратити із нами зв’язок, полегшила свій вплив на нашу сім’ю.

Оцініть статтю
Свекруха вважала себе господинею у моєму домі, навіть вибрала колір стін у нашій спальні