Свекруха, яка встановлює свої правила у мене в квартирі.

Я не спілкуюся зі свекрухою, а все через те, що вона вважає себе ідеальною господинею і у всьому кращою за мене. З Павлом, так звали мого чоловіка, одружилися зовсім недавно. Живемо разом всього два роки. За час нашого спільного життя народилася  донечка. Звати її Богдана. Це мій батько придумав таке ім’я, а ми з чоловіком не були проти. Одразу після одруження ми пішли жити на знімну квартиру. Довго, дякувати Богу, ми так не жили, вирішили взяти квартиру в кредит і помалу виплачувати його. Мій Павло непогано заробляє, тому нам вистачало і на власні потреби, і на те, щоб заплатити кредит. Квартиру ми купили одразу велику, зі всіма зручностями. Зробили ремонт і придбали нові меблі.  Я захотіла собі кухню білого кольору, мені він дуже подобається, тому вся наша квартира світла.

І знаєте, я з кольором не прогадала. Навіть,  якщо в домі є маленька дитина, цей колір буде підходящим. Одного разу моя Богдана так обмалювала стіну, що я думала, що вже треба буде робити ремонт у цілій кімнаті. Але ні, чоловік взяв фарбою акуратно замалював місце, де наша донечка помалювала і плям так якби й не було. Так що з цим проблем немає. Щоправда, диван важко чиститься. Але він такий красивий, що воно того варте.

Ми часто сім’єю любили їздити в гості до батьків. Один тиждень їздили до моїх, один до Павлових. Влаштовували сімейні обіди. Часто любили приготувати щось смачненьке.Одного разу я мала бігти у справах, а дитину не було з ким залишити. Мій чоловік був на роботі, а мені треба було терміново піти в лікарню. В мене нещодавно була ангіна важкої форми і тому, треба було зробити повторний огляд чи все вилікувалося, так як має бути. Моя мама не змогла приїхати, була саме така пора, коли батьки працювали на городі. Вони жили у сільській місцевості і тримали велике господарство і город. Тому мама відмовилася. Залишалася тільки свекруха. Це була остання людина, яку я хотіла про щось просити, але іншого виходу в мене не було.

Я подзвонила до неї і вона погодилася. Якби ж я знала, яку я зробила дурницю. Прийшовши, свекруха обцілувала Богдану, я розповіла їй що робити, де що стоїть і побігла. Повернувшись додому я не впізнала свою квартиру. Ця жінка переставила меблі, почала чистити мій улюблений білий диван дуже жорсткою хімією. Після чого зіпсувалася тканина. Я була дуже злосна на неї, а вона ще й давай до мене огризатися. Казати, що у мене немає смаку і я не доглядаю за квартирою. Я посварилася з нею. Вважаю, що коли  попросила просто посидіти з внучкою, то треба так і зробити, а не лізти у побут нашої сім’ї і встановлювати свої правила.

 

 

Оцініть статтю
Свекруха, яка встановлює свої правила у мене в квартирі.