Свекруха зіпсувала весілля, запросивши сусідів

Весілля не те свято, яке асоціюється з приємними клопотами. Організація займає багато часу і коштів. Не менше забирає нервів у молодих та їхніх батьків. Наше весілля також не обійшлося без стресу.

В цей день хочеться зробити все якнайкраще. Підібрати ідеальний ресторан в якому не лише достатньо місця для гостей, а й смачна кухня. Знайти сукню мрії та навести марафет, як у голлівудської зірки. Обрати ведучого, який зміг розвеселити гостей та задати необхідну атмосферу. Можливо, на словах це звучить легко, але є безліч перепон, які потрібно подолати.

Коли ми з чоловіком складали список запрошених у нас виник конфлікт з майбутньою свекрухою. Вона хотіла запросити пів села, адже вони всі як-не-як родичі, близькі і далекі. Я була одразу проти, бо чому до мене на весілля повинні йти люди яких я не знаю. Мені був відомий характер місцевих жителів, вони приходили, лиш для того, щоб потім було про що пліткувати. Яка сукня в нареченої? Які подарунки дарували гості? Скільки грошей потратили на весілля? Це було єдине, що турбувало односельчан, але аж ніяк не бажання порадіти за новостворену сім’ю.

Я просила нареченого переконати маму, що ми хочемо невеличке весілля в кругу найближчих людей. Проте, він твердо наголосив, що його батьки наполовину оплачують його, тому мусимо поступитися їм у їх бажаннях. Я була обурена і розчарована, але мене ніхто не хотів слухати.

В день, коли ми так очікували все було не так, як я очікувала. Безперечно, хвилювання і ранній підйом далися в знаки. Але найбільше мене дратувала присутність незнайомих людей. Вони розглядали мене наче експонат у музеї. Потім, обстановка розрядилась і гості почали веселитися. Одним з запрошених гостей був сусід дядько Толік. Він славився дивакуватою поведінкою. Також він любив випити. Я могла очікувати будь чого, але не того що він вчинив.

Усі танцювали польку. Вже добряче піддатий дядько Толік потягнув бабцю Параску до танцю. Вони швидко кружляли по танц-полу, поки він не зачепив ногою фрагмент декорації арки для фотографування. Частина фатину, яким вона була прикрашена в момент відірвалася, потягнувши за собою живі квіти та вази зі свічками. Фотозона була розгромлена і ледь не спричинила пожежу.

Побачивши все це я попросила негайно вивести з ресторану п’яного Толіка. А свекрусі вказала на місце, де колись була арка, зі словами: “ Бачите, це ваша вина”.

Після весілля мені не хотілось спілкуватися з мамою чоловіка. Через те, що вона не вміє поступатися і пхає ніс де не потрібно, зіпсувався день, який мав бути найкращим у моєму житті. Я сказала чоловікові, що більше не дозволю їй вирішувати за мене.

Оцініть статтю
Свекруха зіпсувала весілля, запросивши сусідів