Святкування хрещення внучки без бабусі.

Мене не запросив на хрестини, син моєї дружини, від першого шлюбу. Ми з Настею, так звали мою дружину, познайомилися зовсім недавно. Настя працювала разом зі мною на роботі, на одній фірмі. Влаштувалася на роботу, вона зовсім недавно, а от я там працюю вже понад десять років. Коли, вона прийшла на роботу, я одразу її помітив, вона мені дуже сподобалася. Я працював начальником відділу кадрів, а вона прийшла працювати моїм секретарем. Я довго шукав підходящу кандидатуру на цю посаду і ось, вона знайшлася.
З обов’язками, які підлягали виконанню Насті, вона справлялася відмінно. Ще, ні один секретар, так не міг мені в усьому догодити, як вона. Все, що я казав, вона робила з величезною відповідальністю, організовувала мені різноманітні важливі зустрічі, підготовувала документи на підпис. А яку каву смачну вона готувала, для мене, кожного ранку. Одним словом, як працівник, ця людина підійшла мені на сто відсотків. А потім, я почав приглядатися до неї не тільки з робочої сторони.  Як жінка, Настя, показала себе привабливою, цікавою і красивою.

Одного разу, я насмілився, і запропонував Насті підвезти її додому, після важкого робочого дня. Було багато важливих зустрічей і конференцій, тому ми затрималися на роботі. А маршрутка, на якій Настя їздила на роботу і з роботи, вже не їздила. Настя, спочатку відмовлялася, казала, що викличе собі таксі, але я настояв на своїй пропозиції і вона погодилася. По дорозі, ми розговорилися, вона розповідала мені, що живе сама. Має красивого собаку. Чоловік давно помер, тому сина вона виховувала все життя одна. Розповідала мені, про сина, про те, який він в неї розумний і, що скоро закінчує університет. Також розповіла мені, що незабаром стане бабусею. Син, одружився рік тому, і вони зі своєю дружиною вирішили не затягувати з дітьми, тому так швидко наважилися на народження малюка.

Ми приїхали до Насті під квартиру, вона мені подякувала і вийшла. По дорозі назад, я довго думав як правильно мені почати залицятися до Насті, адже вона мені дуже подобалася, як людина і жінка. Згодом, я все частіше почав підвозити Настю додому. Потім так вийшло, що вона прийняла всі мої залицяння і погодилася стати моєю дружиною. Настя переїхала жити до мене. Ми були обоє щасливі. Але, от з сином своєї дружини, я не міг знайти контакт. Він, чомусь мене не сприймав, не розумію чому. До речі, в сина Насті, народилася донька. Вони запросили на хрестини тільки Настю. Я не знав, як правильно повести себе в цій ситуації. Бо ж не скажу я дружині, іди без мене, і водночас, я не маю права, її не відпустити. Така ж подія, народження внучки. Ми з Настею, вирішили ситуацію таким способом, я піду з нею до церкви, почекаю на вулиці дружину, поки пройде обряд хрещення. Ми привітаємо її сина і обоє поїдемо додому. І на найголовнішій події Настя побуває, і сина привітає, а святкувати і веселитися зможуть і без нас. На мою думку, я правильно все зробив.

 

Оцініть статтю
Святкування хрещення внучки без бабусі.