Син моєї подруги зіпсував мені всі шпалери.

Мені тридцять років. Декілька років тому переїхала зі свого маленького містечка в пошуках кращого життя…Річ у тім, що роботи в моєму місті не було, а тут більше можливостей! Зараз я працюю на хорошій посаді, нещодавно купила однокімнатку квартиру і не шкодую, що колись прийняла такий важливий крок.

Мама ж моя не в захваті від такого життя. Кожного разу при нашій розмові вона згадує всіх моїх однокласниць, які давно вже вийшли заміж та мають по кілька дітей. Ну що ж, рада дуже за них, проте сама не готова ще народжувати. Для цього потрібно мати так звану “подушку безпеки”, а саме — заощадження, стабільний заробіток, більшу квартиру. Ну і чоловіка…Його я теж не маю.

Якось мені зателефонувала моя шкільна подружка. Вона сказала, що на вихідні приїздить до мене в місто у справах, і запропонувала, що б ми посиділи разом. Я погодилась. Давно не бачила Оксанку…

Подружку зустрічала на залізничному вокзалі. Коли вона вийшла з вагона разом з дитиною, то я дуже здивувалась. Не очікувала побачити її разом із сином. Думала, що Оксанка запропонує посидіти десь в закладі, проте подружці кортіло подивитись, як я живу. Ну що ж…Я хоч і дуже не люблю, коли порушують мій особистий простір, проте вдала вид, що рада приймати таких гостей у себе в квартирі.

Ще в машині я помітила, що син Оксанки ще той бешкетник. Йому шість, але поводить він себе як трирічний. Всю дорогу той вередував та поводився дуже погано, я ще більше впевнилась, що до дітей поки сама не готова. Ми заїхали в магазин, я купила смачненького нам на вечерю. Син подружки вимагав, аби Оксана купила йому дорогу іграшку. Подруга відмовилась, тому її дитина плакала до самого дому. Моя голова розривалась, а не минуло й години.

Ми сиділи на кухні й розмовляли. Оксана розповідала, як важко їй самій виховувати малого. Постійно казала, як мені пощастило, що я так влаштувалась вдало. Проте це не вдача — працювала як проклята, аби мати все це.

Тут я помітила, що від сина подружки нічого не чути. Коли зайшла в кімнату, то ледь не зомліла. Її “синочок” розфарбував мої дорогі шпалери! За кілька хвилин він зіпсував ремонт, на який я так довго відкладала!

Я розумію, діти, і все таке. Проте про якісь правила та норми її дитина все ж має знати! Я виставила подружку за двері…

Оцініть статтю
Син моєї подруги зіпсував мені всі шпалери.