Син привів додому дівчину, в якої вже була дитина від попереднього шлюбу. Хіба це достойна для нього пара?

Коли мій син був маленьким, ми довго не могли подарувати йому братика. Тому коли він виріс був єдиною дитиною в сім’ї. Я намагалась віддати йому всю свою любов. Навіть коли він виріс хотіла посприяти йому в пошуку достойної дівчини. Але як завжди трапляється в житті, не все йде за нашим планом.

Одного дня він приніс додому щасливу звістку, що скоро познайомить нас з його батьком з нареченою. Я була здивована, адже чуток про дівчину сина не було, а в селі така б новина поширилась швидко.

В день зустрічі всі готувалися, проте ніхто не міг впорядкувати думки в моїй голові. Ким буде обраниця сина? При її появі стався справжній сюрприз, але не хороший. До нашого будинку увійшла Зоряна. На жаль, мені було багато відомо про її життя. По-перше, вона була старшою від нашого сина на чотири роки. По-друге, дівчина вже була одружена, але розвелась. Крім того, у неї була дитина від попереднього шлюбу. Я на мить втратила свідомість. Невже зі всіх дівчат в селі, саме вона вкрала серце мого сина.

Ми сиділи за столом, схоже, він був щасливий. Але хіба може юнак знати що для нього краще? Вона непутяща та потягне його за собою. Нащо йому такому молодому виховувати чуже дитя. Проте, це були не всі новини на цей вечір. Син оголосив, що вони збираються одружитися. Цього я вже не витримала. Покликала його на особисту розмову, в якій пояснила, чому цьому союзу не варто існувати.

Він не хотів мене слухати, запевняв, що мені нічого не зрозуміло і це справжнє щире кохання. Тоді з моїх уст вирвалось – якщо так хочете, то одружуйтеся, але щоб ноги цієї жінки в моєму домі не було.

Син зрозумів все буквально. Він зібрав речі та пішов жити до Зоряни. Згодом, виявилось, що будинок де вони жили продається, а самі молоді переїжджають в місто. Усі в селі знали, що рідна мати не спілкується з сином через невістку. Але я вважала, що він зрозуміє і побачить яка Зоряна насправді та покине її.

Пройшов рік-другий. Син так і не повернувся додому. Завдяки соціальним мережам бачу його лиш на фото. У його сім’ї поповнення. Тепер народилась дівчинка, яку назвали на честь мене.

Напевне прийшов час попросити пробачення в сина і ближче познайомитись з невісткою. Як ви вважаєте?

Оцініть статтю
Син привів додому дівчину, в якої вже була дитина від попереднього шлюбу. Хіба це достойна для нього пара?