СИН ВИГАНЯЄ НАС ДО БУДИНКУ ПРИСТАРІЛИХ. ЙОГО ЖІНКА НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ, СИДІТИ ВДОМА ІЗ СИНОМ. ВОНА ЗЛИТЬСЯ, ЩО МИ ВТРУЧАЄМОСЯ У ВИХОВАННЯ ЇХНЬОЇ ДИТИНИ

Мене звати Люда, мого чоловіка Валерій. Одружені вже 34 роки. Живемо в будинку на окраїні міста. Коли син одружився, ми запросили його з жінкою, Настею, жити в нас, допоки не куплять квартиру.

В мене спокійний характер, я вмію терпіти, не люблю командувати чи когось контролювати, тому була майже впевнена, що подружимося з невісткою. Дівчина була дуже люб’язною, завжди пропонувала допомогу. Було видно, що мій син її дуже любить, а вона – його. Цього достатньо, щоб радіти за свою дитину. Тож я намагалась не плутатись під ногами, щоб Настя могла почуватись жінкою і хазяйкою.

Коли народилася онучка, ми з дідусем стали ще щасливішими, няньчили її, бавились, купували дитячі іграшки. Але невістка вчиняла не дуже добре, на нашу думку. Вона ще дуже маленьку дитину віддавала в садок або ж майже щодня залишала її мені з чоловіком. Ні, нам тільки в радість посидіти з дитиною. Важливо те, чим займалась Настя. Вона не пішла на роботу, щоб допомогти моєму сину, а ходила до своїх подружок теревенити. Це непогано, звичайно, але ж не увесь свій час присвячувати цьому, коли вже маєш дитину.

Якось в жовтні онучка мала поганий настрій, не хотіла їсти. Але Настя і мій син вирішили все одно відправити дитину в садок. Я протестувала ледь не вперше, адже це можуть бути симптоми якоїсь хвороби. Дитину все-таки відвели в заклад, але скоро дуже повернулась, бо все сталось, як я і казала. Син злився, що має приїжджати з роботи. Синова жінка була не рада повертатись додому й забирати дитину. Вони посварились в той вечір між собою.

Я чула, що невістка все кричить, що це ми з Валерієм винні, носа свого сунемо, вказуємо, що робити. Син нас захищав, але не довго. Мабуть, зрозумів, що нічого не досягне криком. В кінці Настя голосно сказала, що або вони з’їжджають звідси, або ми з дідом маємо переїхати.

Переїхати вони не могли, бо мій син тільки-но змінив роботу, ще не став на ноги і не мав стільки грошей. Його жінка відмовлялась працювати. Тому ми дуже злякались з дідусем, що син прийде нас виганяти із своєї ж хати. Наші побоювання справдились наче жахливий сон. Наша рідна дитина пропонувала поселити нас в будинку пристарілих. При тому, що ми повністю дієздатні і обоє ходимо на роботу.

Важко жити з невісткою в одному житлі, якою б мирною не була одна чи обоє. Кожна вже поводиться як господиня у своєму житті, своїй постелі та своїй кухні. Хіба ж запам’ятаєш, де хто що поклав, щоб все було на своїх місцях. Хіба ж стримаєшся, щоб не дати непрохану пораду, якщо комусь щось не вдається.

Оцініть статтю
СИН ВИГАНЯЄ НАС ДО БУДИНКУ ПРИСТАРІЛИХ. ЙОГО ЖІНКА НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ, СИДІТИ ВДОМА ІЗ СИНОМ. ВОНА ЗЛИТЬСЯ, ЩО МИ ВТРУЧАЄМОСЯ У ВИХОВАННЯ ЇХНЬОЇ ДИТИНИ