Синові вже 15, але чоловік досі підозрює, що син не від нього

— Моя свекруха ніколи не любила мене, вона не сприймає свого внука, каже, що він зовсім не схожий на батька. В мене друга група крові, в чоловіка третя, синочок народився з четвертою групою крові, це цілком можливо, всі лікарі кажуть що це зовсім нормальне явище, проте моїй свекрусі спробуй щось доказати, вона завжди залишається при своїй думці! – розповідає 39-річна Юлія.

— І все б нічого, я могла б змиритись з підозрами свекрухи, але ж мій чоловік слухаю свою маму, а потім влаштовує мені сварку, від якої, в першу чергу страждає наш син.

Нещодавно свекруха Юлі видала таку ідеюзробити ДНК, аби впевнитись в тому, що її внук насправді від її коханого синочка. Чоловік підтримав цю ідею, але жінка я була вкрай знервована: «Ми не будемо робити цього проклятого ДНК! Якщо ти не віриш мені, а віриш своїй матусі, розлучімось!»

Синові Юлії вже 15 років, скоро виповниться 16. В сім’ї зараз вічні сварки та проблеми, чоловіка Юлії звільнили з роботи, грошей зовсім не має, Юлія працює на двох роботах, аби хоч якось забезпечити родину, проте чоловік не поспішає шукати нову роботу. Ким задоволена Юлія – так це сином, у свої 16 років він намагається допомагати по дому, шукає різні підробітки, Юлія задоволена сином.

Експертиза на батьківство, яку так жадають провести чоловік Юлії та її «улюблена» свекруха коштує величезних грошей, але їх не зупиняє нічого, і вони нахабно хочуть взяти гроші в Юлії.

– Я намагалась йому донести, що в нас немає таких грошей, і що ця експертиза – це зайве, але він впертий, як і його мама, – зізнається Юлія.

Свекрусі Юля не сподобалась ще з першої зустрічі, вона завжди чіплялась до невістки, ніколи не любила її, а народження сина стало для неї ще одним ударом – тепер буде важче посварити Юлю з сином, тому вона і надумала провести ДНК.
– Влаштувала сварку свекруха ще в пологовому будинку, вона одразу почала кричати, що син не схожий на батька, і що він схожий на їхнього сусіда, я спочатку сприймала це як жарт, але коли свекруха дізналась про групу крові, весь пологовий будинок вислуховував її скандали, мені було так соромно, я дивилась на чоловіка, але в його очах я побачила те, що завжди боялась — він повірив своїй мамі.

Юля вирішила для себе, що вона не буде робити цей тест ДНК, адже в першу чергу, це великий стрес для сина, він вже дорослий, і розуміє все що коїться, але він підтримує свою маму. Юля бачить, що її чоловік дуже холодно відноситься до сина, а рідна бабуся взагалі не хоче розмовляти з внуком. Останньою краплею для Юлі були слова свекрухи : «твій байстрюк нікому не потрібний!».
Юля зібрала свої речі, і речі сина, і вони удвох пішли з квартири, на дорогу свекруха кинула їм ще кілька прокльонів, але Юля була рада, що покинула чоловіка, він був не вартий її, їхнього сина.

Як ви вважаєте, чи правильно вчинила Юлія? Чи потрібно були робити ДНК, аби довести чоловікові, про те, що син дійсно від нього?

Оцініть статтю
Синові вже 15, але чоловік досі підозрює, що син не від нього