Татусю, тільки не віддавай мене

Коли я зустрів Аллусю, вона одразу розповіла мені, що її чоловік трагічн0 зaгинyв і вона ростить донечку самостійно. Я не надав цій новині якогось такого значення, так як навіть не думав, що це кохання всьго мого  життя.

Ми почали регулярно бачитися, але більше нічого про свою доньку моя дівчина  не розповідала. Спливали дні , ми  були  все ближче один до одного, і одного разу я сам запропонував, щоб Алла познайомила мене з Даринкою. І яке ж було моє здивування, коли я побачив, що дівчинці, яка росла без тата, було тільки вісім місяців. Дитинка мені одразу сподобалась, в моїй душі пробуджувались незнані раніше батьківські емоції, і я почав часто прохати Аллу про прогулянки разом з її донькою.

Так мало-помалу Алла переселилась в мою оселю і я почав виховувати її донечку. Коли Даринці  виповнилось півтора рочки вона вперше назвала мене татом, а я душі в нії не тямив. Дуже скоро ми побралися.  Про спільних дітей  я мріяв, але Алла відкладала це, бажала, щоб Даринка насолодилася моєю любов’ю зповна, адже вона так довго була без батька.

Минуло п’ять років. Наша мама Алла почала приділяти нашій родині  все менше часу. Попервах я не звертав на це уваги, у дружини був свій салон краси, який потребував повної її присутності. Але якось, прогулюючись з донькою, я побачив свою кохану з незнайомим чоловіком. Вони замріяно  рушили парком тримаючись за руки, він купив ії каву і був дуже любязний . Дружина не побачила нас, і я зробив пару кадрів на телефон, щоб було що їй показати і довести свої думки при розмові.

Увечері я чекав дружину, нервував. За вечерею я показав Аллі фото на своєму смартфоні.Вона, злегка здивувавшись, посунула бокал вина і спокійно промовила:

– Так. Ти перестав приваблювати мене, як чоловік. Я зустріла іншого. І якщо ти дізнався про це, давай будемо розлучатися. Раніше я приховуваля це, бо мене повністю задовольняє те, як ти ставишься до доньки.

Я був  вражений її відвертістю, але на разі не так важливі мої почуття і образи, а важлива доля малечі.

– Хочешь ідти- ти вільна! Але Дариночка залишається  в цьому домі!

– Ну ми ще побачимо  з ким вона забажає залишитися.

Жінка продовжила вечеряти.Наступного дня дружина привела додому свого коханця. Він високомірно поглянув на мене, і на Дарину. Було видно, він не  бажає бути батьком, і тим паче для якоїсь дитини. Алла підійшла до доньки і промовила:

– Доню, ми з твоїм батьком розлучаємося, і я переїжджаю до іншої країни.   Цей чоловік буде твоїм новим татусем.

Даринка злякалась, кинулась мені в обійми, заголосила:

– Татусю, тільки не залишай мене їй!

Я заспокоїв свою дівчинку, пообіцяв їй – ми завжди будемо разом. Даринка пішла малювати на веранду. Коханець вийшов  почекати  біля авто.А наша бесіда тривала. Алла вразила мене  коли розповіла про те, про що я стільки років не знав:

– Дарина мені не рідна донька, у нас з колишнім чоловіком не могло бути нащадків. Ми вдочерили її, це дитина його сестри. Колись він пообіцяв їй знайти гарну маму. Я ж цю обіцянку майже виконала. Знайшла Дарині гарного батька. Забирай Даринку, якщо хочеш, з тобою їй буде  набагато комфортніше, я ж зроблю все по закону і буду намагатися хоч якось піклуватися про неї. Звісно, Даринку я вдочерив. І зовсім про це не шкодую. Дівчинка росте розумна і вихована і не має жодної різниці, що ми рідні.

Батько не той, хто народив… Це всім відомо!

Оцініть статтю
Татусю, тільки не віддавай мене