Теща вашої мрії

Галина – володарка аж трьох зятів.

З одним з них – фермером і підприємцем Миколою – вона вже 10 років живе під спільним дахом. І нічого, всі задоволені.
Контакти з зятем у Галини Василівни не тільки сімейні, а й ділові. Вони разом працюють. Галина торгує на ринку овочами, які виростив у своїх теплицях зять.

Співпраця у них настільки тісна, що дочка Галини Василівни і дружина Миколи Тетяна часом вважає себе третьою зайвою. Її мати та чоловік відрядили займатися дітьми, яких у подружжя в цілому четверо. Звичайно, в процесі роботи у тещі і зятя бувають суперечки і розбіжності, але не настільки серйозні, щоб про них багато говорити.

Зять мене обдурив! – згадує свою першу зустріч з Миколою Галина – Давайте, мовив, поросят заведемо, курей. А потім, коли вже почали жити разом, це не треба, те не треба. А ще він мене городу позбавив. Тепер там його теплиці стоять.

Однак всерйоз до цих претензіях ставитися не варто. Каже про них Галина Василівна жартома. А зятя вона, до речі, почала вивчати ще до першої зустрічі. Коли дочка розповіла матері, хто їй подобається, та, торгуючи на базарі в овочевому ряду, де торгував Микола, уважно до нього придивлялася.

У родині Галина виступає в ролі локомотива. Якщо зять з дочкою заводять розмову про те, що добре б кудись з’їздити відпочити, вона бере і все швиденько втілює в реальність. Галина Василівна витягує рідних в гори або ще куди-небудь. Взагалі, вона любить подорожувати. Бувала жінка в Єгипті, в Туреччині.

– Вона б і на Байкал поїхала. Була б можливість, – зізнається донька Тетяна.

Правда, коли Галина Василівна їде в якусь подорож, особливо засмучуються онуки. Важко їм прожити без пиріжків та інших фірмових бабусиних страв. До речі, кухню теща тримає під своїм контролем: готує в будинку вона. Зять дуже хвалить тещину їжу.
Галина Василівна веде активний спосіб життя. Раніше вона бігала вранці, а тепер, коли здоров’я не таке вже міцне, жінка частенько відвідує стадіон і ходить там по колу. Любить вона почитати книги. А ще кілька разів в тиждень разом з подругами буває в сауні. Так триває вже не один рік.

Теща – моя права рука, помічник у всьому, – каже зять Микола. – Інколи подумаєш про те, що окремо повинні жити батьки і діти, але приходиш до висновку, що від спільного проживання виграють всі. Якщо б теща жила окремо, то абсолютно точно нам було б набагато важче.

Взагалі ж, упереджене ставлення до образу тещі неважко змінити, якщо замість дратівливого для багатьох слова «теща» скористатися його визначенням – «мати дружини». Всі прекрасно розуміють, скільки в їх житті значить мати і якої поваги вона заслуговує. Кожному відомо і те, що будь-яка хороша мати бажає бачити доньку або сина щасливими. А ви говорите «теща», «свекруха».

Так, киньте! Дивіться ширше!

Оцініть статтю
Теща вашої мрії