Тест на батьківство. Випадок, що трапився на роботі

Михайло працював системним адміністратором у великій фірмі. Мати справу з комп’ютерною технікою його стихія.

Перед днем Святого Миколая, прибіг і нагадав, щоб не віддали подарунок його колишній дружині.

В нас часто на такі загальні свята, дарують солодкі гостинці дітям співробітників.

Молоді люди були в цивільному шлюбі, в них була спільна дитина, вони разом жити не залишились. І кожного року були частенькі сварки за ці подарунки.

Чоловік заявляв, що дитина ніколи тих подарунків не отримує, адже його колишня не дозволяє дитині їсти солодкого. А вона в свою чергу, сперечалась з ним, мовляв, це все не правда. Суперечки були ще ті, все могло дійти й до директора фірми.

Пара офіційно не одружилась, хоча разом були довгий проміжок часу, і за той період в них народився син. Після народження дитини вони роз’їхались, жінка в свою чергу заборонила бачитись батьку з сином, і змусила платити аліменти.

Жили вони в сусідніх будинках, тому могли часто бачитись на подвір’ї, однак жінка всіляко уникала таких спонтанних зустрічей. Вона заборонила батькам колишнього хлопця бачити внука. Нічого не було зрозуміло в цій ситуації.

Чоловік, навіть, дійшов до суду, і йому дозволили бачити дитину, однак жінка стояла на своєму. Так продовжувалось декілька років.

Жанна була досить емоційною, вона могла прийти у відділ головного бухгалтера та вимагати звіт про зарплатню свого колишнього.

Після різдвяних свят чоловік прийшов на роботу, знову займався своїми робочими справами, і поділився з колегами, що йде до суду і буде робити тест на батьківство. Адже контроль за його фінансами, людини з якою він більше не живе, – терпіти не може.

Оскільки такі моменти слабості часто траплялись з Михайлом, ми не відразу сприйняли це серйозно.

Пройшов час, перед Великоднем в офіс зателефонував Міша, ми тісно спілкувались з ним, він приголомшив нас новиною.

Коли ми зустрілись з ним за чашкою кави, він розповів, що тест робити не довелось, адже його колишня вже призналась, що зраджувала чоловіка. Відповідно, дитина була не його. Михайло відразу подав позов до суду на повернення всіх грошей.

Дивна історія вийшла, адже, якби вона сама не сказала правду, і не так прискіпливо ставилась до фінансів свого колишнього, такого б не було. І дитина мала б батька, хоч і не рідного. Ця ситуація показала, що жінка вище всього поставила своє его, до дитини їй діла не було.

Оцініть статтю
Тест на батьківство. Випадок, що трапився на роботі