Тобі шкода грошей для сестри і її дітей? Ти мені не дочка більше

Так склалось, що моя мама стала для мене просто нестерпною людиною – вона постійно лізла у моє життя, любила вказувати що і як робити. І це тривало аж поки я не поїхала вчитись до іншого міста – тоді в неї доступу не мене і мого життя не було і той час я вважаю чи не кращим. Під час навчання я познайомилась з Антоном – красивий, впевнений у собі хлопець. І що головне – ми обоє з одного міста, тож після навчання вирішили повертатись до рідного дому.

Так ми й зробили – а вже вдома відгуляли своє невеличке весілля. Зібрались рідні й все було доволі скромно – ми вирішили відкладати гроші на власне житло і всі про це знали.

Нам пощастило, що тітка Антона дозволила нам жити у її квартирі, адже сама вона виїхала закордон на декілька років. Все було добре – самостійне життя, можливість відкладати гроші, адже добре заробляли. Але єдиний мінус – мама знову почала лізти у моє життя. Вона приходила перевіряти, яка я господиня, критикувала все, що ми робимо і постійно починала розмови про мою багатодітну сестру. Інна вийшла заміж у 19 і вже у свої 32 мала чотирьох дітей. Але при цьому в неї постійно не вистачало грошей – мама їй допомагала.

І ось одного дня, при цьому вихідного, з самого ранку мама вирішила завітати до нас у гості. І не просто так, а з однією метою – взяти у нас гроші, бо знала, що ми відклали кругленьку суму. Як виявилось у неї виникла геніальна ідея – ми мали дати гроші моїй сестрі на ремонт у квартирі. І не позичити, а саме дати – в нас же вони є. Та коли я категорично відмовила, то почула у свій бік купу бруду. Як виявилось я невдячна, егоїстична і погана людина.

Але мама забула, що ніколи мені не допомагала – сестрі купували новий одяг, а я постійно доношувала за нею, сестру водили до перукаря, а мене стриг тато. Я все була позаду і тепер мама хоче, щоб ще і я утримувала сестру? Та не буде такого. Хай ображається, не спілкується – мені ж краще, бо я від неї втомилась.

 

Оцініть статтю
Тобі шкода грошей для сестри і її дітей? Ти мені не дочка більше