«Тьоть Олю, ви дома?» – сусідка щодня приходить до меня. Осточортіло!

Хочу поділитися своєю життєвою ситуацією. Мій сусід – непоганий чоловік. Вихований, люб’язний. Родина в нього звичайна, діти вітаються, не шумлять.

У них 3 дітей. Два хлопця і менша дівчинка.  Відносини у нас сусідські, але є нюанси. Це Галина, дружина мого сусіда.

У неї завжди чогось не вистачає. То дайте трішки солі, то дві картоплі, то півсклянки молока. ЇЇ візити можуть розпочинатися о восьмій ранку і закінчуватися пізно ввечері.

Я пробувала не відкривати, відключати дзвінок. Марно. Ми живемо в одному тамбурі, і вона  стукає у двері. Не відчиняю – дзвонить на мобілку. Пробувала інтелігентно натякнути, що так не слід робити, вона не розуміє.

Загубили ключі від спільних дверей. Просять то відкрити, то закрити за ними. Це звісно почало мене дратувати. Ну все ж таки я літня людина, а не дворецький.

А що найбільше мені нервує, так це те, що сусідка постійно просить тонометр виміряти тиск і вчасно не повертає. Я повинна постійно їй про це нагадувати. У мене гіпертонія, хворе серце, а я тільки й те і роблю, що забираю свої ж речі назад.

«Тьоть Олю, ви дома?»!!! Можна зайти?» – я це чути не можу!

Дуже прикро, що старші хлопці такими ж стають !!! Сьогодні їм не вистачало 20-ти гривень на кіно.

Вони не розуміють, що така настирливість не доречна, що це дуже не ввічливо. Вона будить мене зранку і вночі. Їй хочеться уваги, а в мене купа справ. Це просто жах!

Не знаю, що тут вдіяти! Стосунки псувати не хочеться, але так жити далі не можливо.

Як тут вдіяти? Може переїхати?

 

Оцініть статтю
«Тьоть Олю, ви дома?» – сусідка щодня приходить до меня. Осточортіло!