«Твоя мама має приходити до нас тільки, коли мене нема»- заявив я дружині

Ніколи не подумав би, що стану одним з героїв поширених анекдотів – ну про тещу та зятя. Але життя показує, що ніколи не потрібно зарікатись. Моя теща, то справжній прототип тещі, яка завжди хоче керувати всіма, краще за за всіх все знає й взагалі думає, що має право лізти у нашу сім’ю.

Інна Вікторівна з першого дня нашого знайомства показала своє обличчя. Вона одразу ж почала давати поради, про які не просять, вчити мене як я маю утримувати сім’ю, як організувати весілля та й взагалі, як розприділяти сімейний бюджет.

Моя дружина намагалась пояснити мамі, що я не буду терпіти таке, але це не допомагало. Пані Інна через декілька днів знову приходила до нас додому з повчаннями – ми не так поставили меблів, не такі штори вбрали, дружина не так готує і взагалі я чомусь надто багато часу приділяю роботі. І її не турбує, що я саме розвиваю свою справу і кручусь як білка у колесі – звісно я не так часто буваю вдома, як би мені хотілось. Інна Вікторівні важко зрозуміти, адже вона все життя пропрацювала вчителем, а тесть інженером на заводі – в обох п’ятиденка з фіксованим графіком.

Я довго терпів, але коли у нас народилась донечка і теща почала все частіше сидіти у нас вдома. Вона приходила ще коли я був вдома, і коли я приходив – вона ще й не збиралась йти. Ходила по квартирі, розставляла речі на свій смак, готувала багато жирної та некорисної їжі, а ми таку не надто часто їмо та ще й лізла у виховання дитини. Якщо за допомогу дружині я ще вдячний – як не як Іра тільки після пологів і їй складно самій залишатись з донькою.

Але, коли теща почала на свій манер доглядати за онукою і робити все те, що педіатр забороняє – я не витримав. Вона не чула нікого і тільки казала, що вона старша і знає як краще і взагалі сучасні лікарі не найкращі. Вона навіть онуку пробувала погодувати борщем у чотири місяці. Після цього мій терпець увірвався – але сказав я все дружині.

Я поставив їй ультиматут, або вона сама пояснить мамі все ,або я вставлю тещу за двері зі скандалом.

Оцініть статтю
«Твоя мама має приходити до нас тільки, коли мене нема»- заявив я дружині