У дружини з’явився к0ханець, який на двадцять років молодший за мене!

3рада — це найг1рша подія в житті пари. Нікому не побажаю відчути те, що відчув я, коли дізнався, що моя дружина 3раджує мені з іншим. Ця новина шокувала мене, я навіть не знаю вже, як жити далі…

З дружиною я познайомився двадцять п’ять років тому. Саме так — наш шлюб тривав стільки часу! Тоді мені було 32, вона була студенткою, а я тоді викладав у неї математику. У нас з дружиною велика різниця у віці – 12 років. Я тоді не звернув на неї увагу, але вона мене пригледіла ще на першій парі. Зізнаюсь, тоді було мот0рошно зустрічатись зі студенткою, я б0явся, що мене звільнять із роботи, і що взагалі будуть казати колеги, але все було добре, коли дружина закінчила університет.

Я тоді закохався в неї по самі вуха. Молода та приваблива жінка була немов моїм досягненням, вона не зрівнялась би із жодними досягненнями у моїй роботі.

Ми маємо трьох дітей — донечку Маринку, синів Михайла та Олександра.

Зараз мені шістдесят, дружині 48. Виглядає вона молодше своїх років. Я завжди тішився, що в мене така молода жінка. Але я помітив, що в нас більше не було тієї пристрасті й кохання, яке було колись. Я часто бував на роботі допізна — адже тепер я не просто викладач в університеті, а професор, завідувач кафедри. Роботи у мене вистачало. Дружина працює бухгалтером в одній приватній фірмі.

Діти вже виросли, не живуть разом з нами. Марина нещодавно вийшла заміж, а хлопці поїхали працювати закордон.

Нещодавно я помітив, як на телефон дружини почали приходити різні повідомлення від якогось Олега. Я тоді запитав, хто цей чоловік. Вона розповіла, що це її колега, йому сорок років, працює на фірмі вже досить довго.

Скажу чесно, я тоді приревнував свою дружину. Адже виглядала вона досить ефектно, і не скажеш, що їй 48 років. А я вже не молодий…

Згодом почав помічати, що дружина постійно була в хорошому настрої. Завжди посмішка на обличчі, одягатись почала краще. Часто затримувалась на роботі, а минулого тижня приїхала з відрядження, яке тривало майже два тижні. Тоді я і дізнався ту страшну новину для мене…

– Нам потрібно поговорити — почала розмову дружина.

– Я слухаю тебе — я вже відчував щось жахливе, здається я розумів, до чого хилить ця розмова.

Я не кохаю тебе вже дуже давно. Шлюб наш тримався на дітях, але коли зараз вони самостійні, я мушу зізнатись — я зраджую тобі з Олегом вже три роки…Я їздила не у відрядження, а відпочивати з ним, я хотіла подумати про все, як нам далі бути… – відповіла дружина.

Тоді щось закололо у серці. Такого я не очікував. Три роки! Три роки вона зраджувала мені за моєю спиною, і я тільки зараз дізнався.

Ми подали на розлучення. Я зараз не знаю, як жити далі, як розповісти про все дітям, чи зрозуміють вони нас. Але моя колишня просто зацідила мені кілок у спину…

 

Оцініть статтю
У дружини з’явився к0ханець, який на двадцять років молодший за мене!