У мене народився справжній богатир!

Всім привіт. Хочу розказати вам, як, бувши мініатюрної статури, народила справжнього богатиря. Мій ріст всього лише 162 см, а от чоловік виріс майже до двох метрів – 195 см. Наш син явно вдався у нього. Вся вагітність була доволі важкою, однак не такою, як самі пологи. Живіт був надзвичайно великим, ще з перших місяців вагітності.

Насправді народила я швидше терміну. Так і не змогла доносити дитину. Мене попереджували лікарі ще на діагностиці, що скоріш за все знадобиться кесарів розтин, адже із моїм ростом та вагою народити самостійно не вийде. Тож я була готова до такого перебігу подій. Мені навіть не дали шансу спробувати дати життя своїми силами. Коли мій Андрійко народився, лікарі були в шоці. Переважували дитину декілька разів, адже вважали, що ваги несправні. Якщо середньостатистичний малюк має 3-3.5 кілограми, то мій майже всі шість, а ще 59 см росту.

Акушерки сказали, що це їхній особистий рекорд на практиці, – такого ще ні разу не бачили. Нам довелося ще й затриматися лікарні, адже лікарі сказали, що діти, вага яких виходить за середні рамки, зазвичай народжуються абсолютно здоровими, однак все ж у деяких випадках надмірна вага у новонародженого може бути симптомом порушень, які потребують уваги та контролю. Все виявилося добре, не більше, аніж генетика від батька. Я сама й шокована тим, що народила такого великого хлопця.

Мені було навіть важко тримати дитину на руках. Малий зовсім не був схожий на новонародженого, багато оточуючих людей вважали, що сину уже декілька місяців, при тому, що ми лише повернулися із пологового будинку. Один словом, у перші дні укачував дитину чоловік, а то мені не вистачало сил, боліли усі м’язи рук. Що ще весело, всі повзунки, сорочечки та підгузки, що готувалися заздалегідь, виявилися Андрійку замалі. Довелося купувати все вдруге і то, уже на піврічну дитину.

Зараз пройшло уже понад рік. Малюк більший за всіх своїх ровесників. Відчуваю така ж тенденція буде і в дитячому садочку, і в школі. Та хто сказав, що це не буде його перевага?)

Оцініть статтю
У мене народився справжній богатир!