У нас з сусідами розпочалась війна — мій онук галасував, а вони робили ремонт з п’ятої ранку

Існує безліч дивакуватих історій про стосунки із сусідами. Я також потрапила до нетипової історії.

Живу я в цій багатоповерхівці вже тридцять п’ять років. Мені шістдесят п’ять. Цю квартиру чоловік отримав за свою військову службу. Тоді й нам пощастило, що отримали житло.

З сусідами проблеми були завжди. За такий довгий час проживання в цій квартирі я бачила багато мешканців, але Сергій був на першому місці!

Йому тридцять — зовсім ще молодий. Нещодавно переїхав в наш під’їзд. Його любов до ремонтів — це щось. Спочатку мені здався хазяйновитим чоловіком, але пізніше, постійні гупання і звук свердла почали мене дратувати. Вік у мене вже не молодий, хочеться відпочити, побути в тиші, але через свого сусіда я не могла собі таке дозволити.

Декілька разів я робила зауваження сусідові, та й не тільки я — інші сусіди також жалілись на шум. Але нещодавно трапилась серйозна сварка.

В мене є онучок — Андрійко. Він ще зовсім маленький — йому всього три рочки. Невістка нещодавно вийшла з декрету, в садочок Андрійка не хотіли так рано віддавати, тому з онуком погодилась сидіти я — адже вже давно на пенсії й маю багато вільного часу, то чому б не присвятити цей час дитині?

Андрійко в мене дуже бешкетний та галасливий. Характером пішов в сина — той також в дитинстві був такий неслухняний.

Хлопчик частенько влаштовував мені недоспані ночі. Вночі він часто плаче, на ранок почав засинати, а сусід, тим часом о п’ятій ранку вже щось свердлив. Онучок і тоді не спав, цей звук його дратував і заважав відпочивати.

Терпіння моє тривало не довго — вирішила висловити все молодому сусідові. Але той почав казати, що мій онук йому заважає спати…

Так і живемо, онук кричить, а сусід свердлить стіни!

Оцініть статтю
У нас з сусідами розпочалась війна — мій онук галасував, а вони робили ремонт з п’ятої ранку