Уже понад 7 років вмовляю чоловіка узаконити наші стосунки

Я живу з чоловіком понад 10 років. За цей час у нас народилося уже троє дітей, а ми до тепер не одружені. Всі родичі та знайомі наполягають на нашому розписі, та і я уже хочу, а чоловік не погоджується. Точніше, можна сказати, не дає згоди, мовляв, навіщо витрачати на то час, нам і так добре живеться, штамп у паспорті нічого не змінить.

Воно може і так, але ж якщо офіційно зареєструвати наші стосунки буде більше внутрішньої відповідальності, а також юридично я буду законною дружиною з гарантією на спільне майно. Здається мені, що причиною його відмови є саме 2 факт одруження. Я б не сказала, що Назар дуже забезпечена людина, проте деяку нерухомість має.

Чесно скажу, – мені все одно на його квартиру та машину, у мене є і власне житло, проте хочеться законної впевненості, що одного дня коханий не забере всі речі та не покине мене із дітьми. Коли я це озвучую Назару, отримую ряд звинувачень, мовляв, я йому не довіряю та наперед руйную наше життя. Колись вважала, що дитина усе змінить і ми одружимося, проте їх уже троє, а все як було.

От що мені робити? Як його переконати? Я хочу мати справжню сім’ю, змінити прізвище, називати себе дійсно дружиною, а не жінкою, яка просто проживає із чоловіком та народжує йому дітей! Уже спливає у моїй голові самій піти від нього, показати як легко це можна зробити без жодних зобов’язань, але ж навіщо? Живемо з ним добре.

Я вже почала пропонувати просто повінчатися, для цього не потрібно підписувати жодних паперів. На якусь мить здалося, нібито Назар погодився, але потім знову ж таки заперечив. Сказав, що надто відповідально для людини, що вірить, це ж присяга раз і назавжди! Ага! Значить цим він не руйнує наші стосунки наперед?? Навіть наші батьки не змогли на нього вплинути: ні моя мати, ні його.

Борюся з цим уже років зо 7, може варто це все припинити? Спокійно продовжувати жити із коханим чоловіком, трьома дітьми та не перейматися на всякі дурниці? Поділіться досвідом, можливо, хтось так само живе без узаконення стосунків? Як це на вас впливає? А хто після довгих років спільного життя все-таки розписався, що змінилося між вами?

Оцініть статтю
Уже понад 7 років вмовляю чоловіка узаконити наші стосунки