В охайної жінки унітаз та носки повинні бути однаково білі

А ви також не любите ось цей стереотип, що у жінки у домі повинна бути ідеальна чистота? Я не сперечаюся, звичайно, у домі повинен бути порядок, але ж хіба це обов’язок лише жіночої частини населення? Здається, це не правильно. Ми живемо у такому світі, де жінці успішно заробляють гроші, а чоловіки повинні вміти вести домогосподарство.

Коли я зі своїм майбутнім чоловіком лише зустрічалися, він щоразу приходив до мене додому у білих носках. Щоразу! Я вже думала, що інших у нього просто не існує. Одного разу я бачила, як він прийшов у чорних, але після того як повернувся із ванної, на ньому були уже білі! Тож моя цікавість та легке обурення перемогло і я спитала його напряму, що все це означає.

Виявляється, його батько вчив: «Ти, коли до своєї прийдеш, то обов’язково одягай світлі носки і ходи в них по дому. Капці не одягай! Якщо стопа буде темна, то значить дівчина твоя неохайна!». До слова, нам тоді було по 15 років, безтурботні шкільні роки. Звичайно, я допомагала матері по господарству, але ви ж розумієте, що в основному чистотою в домі займалася вона.

Але білі носки то ще квіточки. Моя мама розказала, що її свекруха перевіряла чистоту унітазу, такий у неї був орієнтир хазяйновитості, перш ніж дати благословення на одруження своєму синові. Я навіть подумати не могла, що моя бабуся на таке здатна, – оцінювати те, наскільки якісно жінка підходить до ведення домашнього господарства через унітаз! Пощастило, що мій батько не педант і не зважав ні на унітаз, ні на виступи своєї матері. До речі, миттям унітазу, на моїй пам’яті, завжди займався батько, щоб позбавити мене з мамою від цієї «брудної» роботи.

За свого судженого у білих носках я все ж вийшла заміж, але від тоді і до тепер він особисто намиває всі підлоги у нашій квартирі. Я йому подарувала можливість самостійно слідкувати за ідеальною чистотою своїх ніг, як колись моя мати довірила батькові миття унітазу.

Це у нас тепер сімейні жарти, – унітаз та носки повинні бути однаково білі.

Оцініть статтю
В охайної жінки унітаз та носки повинні бути однаково білі